« Tagasi

Suur osa Elva valla kollektiividest pääses laulu- ja tantsupeole

Elva valla kollektiivid on edukalt läbinud juubelipeo eelproovid ning ülevaatused. Peaaegu kõik soovijad pääsesid peole.

Tantsupeole lähevad täiskasvanute segarühmadest Kolumats Rannust, Opsal Puhjast ning Kavalik Kongutast. 6.–8. klassi segarühmadest Konguta Kooli rühm Koogutajad. Naisrühmadest said suurele peole Sinilind Elvast, Rukkilill Puhjast ning Ringen Rõngust.

Laulupeole pääsesid Elva vallast kõik sinna pürginud koorid – valikmudilaskooride ja lastekooride hulgas Puhja Kooli ning Elva Gümnaasiumi mudilaskoorid ja lastekoorid, poistekooride seas ka Elva Gümnaasiumi poistekoor. Naiskooridest lähevad laulupeole Elva Gümnaasiumi neidudekoor, Kaja koor Elvast, Läte Puhjast ja Helletajad Hellenurmest. Segakooride kategoorias pääses peole ka Konguta Segakoor ning meeskooride hulgas Elva Meeskoor, kes on ühendanud jõud Elva noorte meeskooriga. Kahjuks ei õnnestunud peole pääseda Elva valla rahvamuusikakollektiividel, kuid puhkpilliorkestrite seas läheb laulukaare alla Elva Linna Puhkpilliorkester.

Palju õnne kollektiividele ja tänu tublidele juhendajatele!

Lisainfo:
Karmen Moont, kultuurispetsialist
karmen.moont@elva.eeElva valla üldplaneeringu koostamises osalemise reklaam

Lae oma nutiseadmesse Elva valla äpp!

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!