« Tagasi

Vallavolikogu maikuu istung toimub 20. mail

20. mail kell 16 toimub vallavolikogu istung. Seekord on päevakorras kaks määruse ja neli otsuse eelnõu.

Volikogule on esitatud Elva Muusikakooli põhimäärus. Kooli põhimäärus sätestab vallavalitsuse hallatava asutuse tegutsemise põhialused ning kooli eesmärgid. Põhimäärus uuendab olemasolevat põhimäärust.

Volikogule on kehtestamiseks esitatud eelnõu, mis võimaldab elamute ja piirdeaedade värvimise eest maksta toetust. Toetus on mõeldud ainult elamumaa kinnistute omanikele, et soodustada tiheasustusaladel tehtavaid töid, mis aitavad kaasa asulate väljanägemise parandamisele.

Volikogu otsustab laenu võtmise üle. Laenusumma on 2 549 000 eurot ja see on eelarvestrateegias lubatud tegevus mitmete käimasolevate või eesolevate investeeringute eest tasumiseks.

Volikogu otsustab kinnisasja otsustuskorras võõrandamise üle. Kurese kinnistu asub Kurelaane külas ja see võõrandatakse 565 euro eest kinnistul asuva hoone valdajale Annely Mekile.

Volikogu otsustab Rannu alevikus soojusenergia tootmise ja valla hoonetele soojusenergia ostmise tingimuste üle. Kavas on korraldada hange kaugküttesüsteemi taastamiseks ja selle kaudu sooja ostmiseks.

Volikogu delegeerib vallavalitsusele Hädaolukorra seaduses sätestatud ülesannete üle otsustamise.

Istungil annavad komisjonide esimehed ülevaate senisest tööst komisjonides. Istungi alguses teeb vallavanem traditsioonilise ülevaate vallavalitsuse tegevuse kohta.

Istungi päevakorra projekt: www.elva.ee/istungid

Lisainfo:
Maano Koemets, vallavolikogu esimees
maano.koemets@elva.eeElva valla üldplaneeringu koostamises osalemise reklaam

Lae oma nutiseadmesse Elva valla äpp!

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!