« Tagasi

Kas oled end Elva valla elanikuks registreerinud?

Septembri lõpus alustas Elva Vallavalitsus teavituskampaaniat, mis pöörab sel korral tähelepanu maal ja Elva vallas elamise positiivsetele külgedele. Niisamuti kutsub kampaania üles vallas elavaid kodanikke oma elukohaandmeid kontrollima.

Kampaania käigus ootame Elva valla Facebooki lehel postituse „Miks Sulle meeldib elada just Elva vallas" all kommentaare, miks teile meeldib Elva vallas elada. Novembrikuus toimus kõikide kommenteerijate vahel esimene auhinnaloos, kus loosisime välja kolm Elva valla meenet. 

Järgmine seesugune auhinnaloos toimub juba selle kuu keskpaigas ning siis läheb taas loosi kolm Elva valla meenet. Sel korral valib vallavalitsuse meeskond välja ka oma lemmikkommentaari, mis saab eriauhinna.

Kel Facebooki kontot ei ole, võib saata vastuse küsimusele „Miks Sulle meeldib elada just Elva vallas" ka kommunikatsioonijuhi e-aadressile merilyn.sade@elva.ee ning sel juhul osalete samuti auhinnaloosis.

Kõikide nende vahel, kes registreerivad end ajavahemikul 23. september kuni 27. detsember 2019 Elva valla elanikuks, osalevad 3x500 eurot loosis. 

Vallale on oluline iga inimene, sest tulubaas, mida saab kasutada valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks, sõltub just registreeritud elanike arvust. 

Elukoha registreerimine on kindlasti oluline ka igale kodanikule, sest ilma elukoha registreeringuta ei ole võimalik hääletada või toetusi taotleda. 

Tutvu Elva vallas pakutavate võimalustega aadressil www.tuleelva.ee.