« Tagasi

Loov Elva loovhommik tuleb taas 27. jaanuaril

Loomeettevõtjatele ning vabakutselistele suunatud loomehommik toimub 27. jaanuaril kell 10–13 Lavendel Loomeruumis (Viljandi tee 28/2, Puhja).

Sel korral on teemaks loomeettevõtja sotsiaalmeedia vol1. Teeme praktilisi ülesandeid ning saame teadlikumaks, mis nurga alt oma tooteid ning teenuseid visuaalselt pildile sättida nii, et nad jutustaksid ka oma lugu.

Koolitajaks on särav Victoria Silber, kes on digiturunduse spetsialist ning koolitajana keskendunud just loomemajanduse valdkonnale. Tema taust on väga rahvusvaheline, alates aastatepikkuse õppimise ja tööga Taanis ning Norras ja lõpetades koolitamisega Mehhikos. Lisaks on ta töötanud turundustiimides nii Rootsi, Taani, kui Lõuna-Korea ettevõtetes. Victoria üks olulisi tegevusi on kunstimeistrid.ee blogi pidamine, mille kaudu ta jagab turundusnõuandeid loomerahvale.

Kaasa võiks võtta ühe enda toote, kui seda ei ole, siis kohapeal on samuti tooteid, mida praktiliseks ülesandeks kasutada saab. Samuti võimalusel palume võtta kaasa enda sülearvuti.

Oodatud on kõik Elva valla loomevaldkonnas tegutsevad ettevõtjad ja vabakutselised!

Oma osalusest palume teatada hiljemalt 25. jaanuariks aadressile: sirli.pippar@elva.ee.

Loovhommikuid korraldab Elva vallavalitsus koostöös Tartumaa Omavalitsuste Liidu ning Tartu Loomemajanduskeskusega. Loovhommikute sari toimub kuus korra ning iga kohtumine on seotud eraldi teema ning teemat valdava asjatundjaga.

Kui veel kahtled, kas sinu ettevõte või tegevus on seotud loomemajandusega, siis tea, et loomemajanduse alla kuuluvad: arhitektuur, film ja video, ringhääling, toote-ja unikaaldisain, teater, tants, festivalid ning üritused, kirjastamine ning trükindus, käsitöö, muuseumid, raamatukogud, kunst, meelelahutustarkvara, muusika, reklaamindus, huvitegevus, ühisturundus, fotograafia.

Seadusest tulenevalt on siseruumis peetavatel üritustel kohustus tõendada Covid-19 nakkusohutust. Selleks tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument ning covid tõend. Kindluse mõttes palume ka teha kiirtest!

Küsimused ja lisainfo:
Sirli Pippar, arendusspetsialist
58377930, sirli.pippar@elva.ee

https://www.elva.ee/loomeettevotjate-loovhommikudSündmused

Piirkonnakogude 2022 hääletuse vahelduva tekstiga pilt.

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi