« Tagasi

Hajaasustuse programmi taotlusvoor avaneb 1. veebruaril

Hajaasustuse programmi taotlusvoor avatakse 1. veebruaril ning see on avatud 1. aprillini. Võimalik on taotleda toetust vee- ja kanalisatsioonitöödeks, juurdepääsuteede remondiks ning autonoomse elektrisüsteemi rajamiseks.

Hajaasustuse programmi eesmärk on tagada hajaasustusega piirkondades elavatele peredele head elutingimused ning aidata seeläbi kaasa elanike arvu püsimisele neis piirkondades.

Taotlusvoorust saavad toetust küsida füüsilised isikud, kes elavad hajaasustuse piirkonnas (Elva vallas ei ole hajaasustuse piirkonnad Elva linn ja alevikud) ning nende elukoht on 1. jaanuari seisuga majapidamine, millele projektiga toetust taotletakse.

Toetuse maksimaalne summa on 6500 eurot, toetuse osakaal projekti maksumusest on maksimaalselt 67% ning taotleja omafinantseering 33%.

Elva vallavalitsus kutsub kõiki soovijaid üles ennast varakult ette valmistama ning oma vajadused läbi mõtlema. Näiteks on võimalik ehitajatelt hinnapakkumisi küsida, varakult dokumentatsiooni ning taotlemise kriteeriumitega tutvuda SIIN.  

Soovitame julgelt ühendust võtta meie piirkonnakoordinaatoritega, kui teil on täiendavaid küsimusi hajaasustuse programmi kohta.

 

Kontaktid:

Ede Möldre (Puhja piirkonna koordinaator) - Puhja, Konguta ja Rannu piirkond

Tel: 730 0642, 504 9912
E-aadress: ede.moldre@elva.ee
Aadress: Elva tee 1, Puhja alevik, Elva vald

 

Ene Joosing (Rõngu piirkonna koordinaator) – Rõngu, Palupera, Aakre ja Rannu piirkond

Tel: 731 4480, 509 6202
E-aadress: ene.joosing@elva.ee
Aadress: Valga mnt 9, Rõngu alevik, Elva vald

 

 

Hajaasustusprogrammi taotlusvoor on avatud 1. veebruarist 1. aprillini 2022. Taotluste hindamine toimub hindamiskriteeriumite alusel ning taotluse esitamise kiirus ei mängi rahastuse jagamisel rolli.

  

Elva valla üldplaneeringu blogi

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!

Tartu Maratoni klassik