« Tagasi

Vallavalitsus müüb enampakkumise korras Palupera külas asuvad kaks korteriomandit

Elva vallavalitsus müüb avalikul kirjalikul enampakkumisel Elva vallas, Palupera külas Veevõtu kinnistul asuvaid kahte korteriomandit. Enampakkumiste tagatisraha tuleb tasuda hiljemalt 28. jaanuaril.

Vallale kuuluvad korteriomandid on üle 10 aasta tühjana ja täielikult amortiseerunud. Veevõtu 2 korteriomandi osal on 2000. aastate algul vahetatud katus ja paigaldatud plastikaknad. Ahjud on enamsti lõhutud ja puudub elektrisüsteem. Elektrileping on võimalik sõlmida raudtee ääres AS Eesti Raudteega, elamul on kilp olemas.

Elamul puudub hoolimata telliskivivooderdusest soojustus. Korteriomand nr 3 on praktiliselt tühi põrandateta karp, puitaknad on veel ees, kuid katus jookseb läbi. Kinnistule pääseb Palupera raudteejaamast (120 m kaugusel) mööda kohalikku valla teed (Raudteejaam-Veevõtu tee).

Korteriomand 2, suletud netopinnaga 69,9m² asub kolme korteriga ridamaja keskel ja korteriomand nr 3, suletud netopinnaga 78,5m² on kinnistule teelt sisenedes esimene elamispind. Lähimasse bussijaama on 500m. Lähedusest saab alguse ka kergliiklustee, suunaga Palupera mõisakooli.

Kõik kõrvalhooned on amortiseerunud – saun, laut, kelder (vaid kuuri saab veel osaliselt kasutada). Korteriomanditel puuduvad veevarustus ja kanalisatsioon. 2013. aastal rajati kogumismahutiga (25m³) kanalisatsioonisüsteem ja salvkaevust majaühendus asustatud korteriomandile nr 1 (eraomand), kuid vee kvaliteet jätab tugevalt soovida. 

Korteriomandi nr 2 enampakkumise müügihinna algsuurus on 1000 (üks tuhat) eurot ja korteriomandile nr 3 500 (viissada) eurot. Enampakkumise tingimustega saab tutvuda SIIN, vorm pakkumuse esitamiseks SIIN.

Pilte saate vaadata SIIN.

Enampakkumise tagatisraha 100 eurot ja/või 50 eurot tuleb tasuda hiljemalt 28. jaanuaril 2021, enne kella 9. Vormikohane avaldus enampakkumisel osalemiseks koos lisadokumentidega tuleb esitada kirjalikult kinnises ümbrikus, märkega „Veevõtu pakkumus" hiljemalt 28. jaanuaril 2021 kell 9 (st mitte postitemplit, vaid laekumist) Elva Vallavalitsusele aadressil Kesk 32, Elva vald, Tartumaa 61507 kas tähitult, lihtpostiga või käsipostiga vallamaja trepil asuvasse postkasti (juures silt „Vallavalitsusele kirjad pane siia") või infolauda.

Pakkumiste avamine kell 9.15 samas majas.

Lisainfo:
Terje Korss, vallavaraspetsialist
terje.korss@elva.ee, +372 530 20 888.Elva valla üldplaneeringu koostamises osalemise reklaam

Lae oma nutiseadmesse Elva valla äpp!

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!