« Tagasi

Üle-eestiline noorsootöönädal toob põnevaid tegemisi ka Elva valda

Sel aastal on üle-eestilise noorsootöö nädala fookuses noorte osalus ja ettevõtlikkus ning nädal kannab tunnuslauset "Loon ise oma elu". Sel nädalal (23.11–29.11.20) panustavad noorsootöötajad üheskoos noortega tegevustesse ja väljakutsetesse, mis tuginevad osalusele ja ettevõtlikkusele. Üheskoos korraldatakse ja lükatakse hoog sisse põnevatele ettevõtmistele. 

Ka Elva vallas toimub noorsootöö nädala raames erinevaid sündmusi ja tegevusi. Näiteks sai esmaspäeval hoo sisse üle-vallaline Challenge Week, mida korraldab Rannu pere- ja noortekeskus. Väljakutsete nädala jooksul ilmuvad sotsiaalmeediasse iga päeva hommikul uued ja põnevad ülesanded, mida saavad teha kõik noored valla erinevates keskustes. 

Rannu pere- ja noortekeskuses toimub homme, 25. novembril seoses Kadripäevaga Kadrikabe turniir, samuti saab osa võtta Kadripäeva lõngatittede meisterdamisest ja kamapallide tegemisest.

Rõngu piirkonna noorsootöö nädalal toimub samuti palju lahedaid ettevõtmisi. Rõngu piirkonna noorsootöö nädala juhatab sisse üle-eestilisest Tantsuaktsioonist osavõtmine, mis filmitakse ka üles ja seda saab hiljem vaadata Avatud Rõngu noortekeskuse Facebooki lehel

Kolmapäeval, 25. novembril toimub Rõngus piljarditurniir, mille võitjat ootab ees äge üllatus ning pühapäeval, 29. novembril toimub kõigile mõeldud Jõuluvanade Advendijooks, mis algab kell 12 Rõngu Pillimuuseumi ees. Peale selle käib Rõngu Rahvamaja Facebooki lehel loosimäng, kus võib võita eriti lahedaid üllatusi. Jõuluvanade Advendijooksu toetavad Birch Lagoon ja Pärna Pagar OÜ.

Ulila keskuses toimub teisipäeval, 24. novembril Vaimse tervise koolitus noortele (algab kell 17), kell 18 algab magnetite tegemise õpituba. Lisaks korraldab Ulila 26. novembril klaasimaalimise töötoa. Noorsootöö nädala lõpetab Ulilas, 28. novembril toimuv saiatordi valmistamine

Elva avatud noortekeskusesse tuleb 24. novembril rääkima veebikonstaabel Maarja Punak sotsiaalmeediast ja sellest, kuidas mitte sattuda seal pahandustesse.

Avatud Hellenurme noortekeskuses toimub aga 27. novembril #hoog sees tegevuspäev, kust ei puudu meisterdamine, hea söök ja lõbusad ettevõtlikkust arendavad mängud. Päeval toimuvaid ettevõtlikke tegevusi toetab Ideeviit projektifond. 
 
Lisainfo leiate ka: www.noored.elva.ee 
 
NB! Tuletame meelde, et desinfitseeriksite üritusele minnes korralikult käed, hoiaksite teiste inimestega distantsi ning kannaksite maski. Haigussümptomitega inimesed ei tohi üritustel osaleda.


Info Elva valla lumeolude kohta

Elva valla üldplaneeringu koostamises osalemise reklaam

Lae oma nutiseadmesse Elva valla äpp!

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!