« Tagasi

12. märtsil toimub ERMis Maalehe eakate festival

12. märtsil oodatakse kõiki eakaid kell 9–19 Eesti Rahva Muuseumi, kus leiab tegevust kogu päeva jooksul. Avatud on suur messiala, kus saab tutvuda erinevate toodete ja teenustega, proovida uut ja huvitavat ning küsida parimaid pakkumisi.

Vaimu hoiavad erksana kahel laval ja õpitubades toimuv programm, kus saab osaleda nii põnevates aruteludes kui ka meelt lahutada suurepäraste etteastete saatel. Töö – ja jututubades räägime karjäärist, ümberõppest, poliitikast, tervisest ja kasulikest teadmistest, kuidas ennast vitaalse ja elujõulisena hoida. Mõistagi ei puudu ühelt korralikult pidupäevalt ka kultuuriprogramm, kus saab osaleda ühisvõimlemisel ja kaasa elada isetegevuslastele, lõõtsamängijatele ning suurepärastele muusikutele – Marju Länik ja Toomas Anni.

Loomulikult on festival traditsiooniliselt külastajatele täiesti tasuta. Ja veelgi enam, festivali külastajad saavad kingituseks sooduspääsme, mis avab Eesti Rahva Muuseumi uksed poole hinnaga! Samuti on toimumas erinevad põnevad loosimised. Spetsiaalselt festivali külalistele mõeldud kõhukinnitust pakub restoran Pööriöö.

Maalehe Eakate Festival on tõeline pidupäev. See on põhjus kokku tulla, nautida head programmi ning saada teada, mida põnevat on ettevõtjatel ja organisatsioonidel pakkuda väärikas eas inimestele.

Ära jää sel päeval koju istuma, võta sõbradki kaasa ning tulge nautima üritust, mille oleme hoole ja armastusega ette valmistanud!

Rohkem infot: maaleht.ee/eakad