« Tagasi

Elva rulapark avati põneva võistlusega

Täna, 12. septembril avati Elva rulapark koos võistlusega, mis andis noortele võimaluse näidata oma osavust rulatrikkide tegemisel. Võistlusest võttis osa 24 noort.

Võistluse peakorraldaja Romario Siimer rääkis, et täna oli Elvas võistlemas kindlasti Eesti paremik. „Päev oli põnev ja kohal oli palju noori. Üle 18aastaste seas käis esikoha nimel tihe rebimine ning I ja II kohta lahutas ainult 0,5 punkti," kirjeldas Siimer. Ta lisas, et võistlejad olid kõik hingega asja kallal ning pealtvaatajad said kindlasti põneva sõu.

Võisteldi kahes vanusekategoorias. Kuni 18aastaste seas tuli võitjaks Tristan Ots. II koha saavutas Hando Pärg ja kolmanda koha Ralf-Rasmus Raal.

Üle 18aastaste kategoorias tuli võitjaks Raul Urberg. II koha saavutas Meelis Erm ja III koha sai Rain Lindemann.

Kohtunikud tõid eraldi välja ka parimad naisrulatajad, kes olid Sandra-Merys Tasa ja Mirle Adusoo.

Elva vallavanem Toomas Järveoja ütles, et vald panustab noorte liikumisse ning peab noorte füüsilist aktiivsust väga oluliseks. „Mul oli väga hea meel näha täna siin nii palju noori, kes tunnevad huvi ekstreemspordi vastu. Muidugi tuleb alati vastavalt spordialale valida ka kaitsevarustus." Vallavanem lisas, et õige pea saavad kõik huvilised minna kaasava eelarve raames valminud Elva liikumisparki ning valminud on ka Elva spordihoone. „Sport ja aktiivne eluviis on meile olulised ning Elva vallas on sportimiseks väga palju erinevaid võimalusi. Meie pluss on kindlasti seegi, et siin on palju matkaradu, mis kosutavad ka vaimselt."

Rulavõistlusele panid auhinnad välja Elva vallavalitsus, Sportland, Vans, Converse, Nike SB, Natty Pähklivõid ja BirchLagoon.

Elva linna rulapargi rekonstrueerimisega muudeti pargi sisemisi hoovõturadasid ning tehti ümber rulapargi elemendid. Rulapargi projekti kaasati ka Elva ekstreemsportlasi nagu näiteks Romario Siimer ja Raido Dobozi. Pargi projekteeris Skatepargid OÜ, tööd teostas Betoondetail OÜ. Rulapargi maksumus oli ligi 60 000 eurot.

Ürituse galerii leiate SIIT (fotod: Kayvo Kroon).

Lisainfo:
Romario Siimer, võistluse peakorraldaja
tel 5346 3031

Merilyn Säde, Elva vallavalitsuse kommunikatsioonijuht
merilyn.sade@elva.ee või tel 5915 1120