« Tagasi

Elva linna jäätmepunkt on ajutiselt suletud ajavahemikul 30.03–30.04

Elva Vallavalitsus otsustas ajutiselt sulgeda Elva linna jäätmepunkti. Jäätmepunkt on suletud 30. märtsist 30. aprillini.
 
Elva linna jäätmepunkt (Nooruse 8) asub ühel territooriumil Elva linna keskkatlamajaga. Jäätmejaama tegevuseks kasutatakse katlamaja ruume. Kuna Elva linna keskkatlamaja on elutähtsa teenuse osutaja, otsustati Elva linna jäätmepunkt ajutiselt sulgeda, et tõkestada koroonaviiruse levikut ning ennetada elutähtsa teenuse katkemist.
 
See tähendab, et ajutiselt ei ole võimalik ära anda vanarehve, lehtklaasi, eterniiti, ehitus- ja suurjäätmeid.
 
Kohad, kus saate vanarehve tasuta ära anda, leiate siit: https://www.rehviringlus.ee/kogumispunktide-nimekiri
 
Ohtlikke jäätmeid ja elektroonikat on võimalik üle anda Puhja, Rannu ja Rõngu jäätmepunktides. Täpsema info nende kohta leiate valla kodulehelt: https://www.elva.ee/ohtlike-jaatmete-vastuvott
 
Erandkorras on jäätmepunkt avatud 11. aprillil kell 9–15, kui ei teatata teisiti. Sel päeval toimub jäätmete vastuvõtmine, kuid arvestada tuleb kõikide Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutega. Jäätmete äratoojaid võetakse vastu ükshaaval.
 
NB! Kui see on võimalik, siis palume vältida jäätmejaamade tihedat külastamist ning mõelda jäätmejaama külastus põhjalikult läbi.
 
Tuletame meelde, et eriolukorra juhi korralduse järgi võib avalikus kohas viibida korraga kaks inimest (v.a) pere ning teiste inimestega tuleb hoida kahemeetrist vahemaad.


Elva valla üldplaneeringu koostamises osalemise reklaam

Lae oma nutiseadmesse Elva valla äpp!

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!