« Tagasi

18. oktoobril oodatakse kõiki Elva valla noorte kohvikutepäevale

Elva valla noorte kohvikutepäev toimub seoses Elva valla sünnipäeva nädalaga. 18. oktoober toimub Elva Gümnaasiumis (Puiestee tee 2) Elva valla noorte kohvikutepäev. Sellel päeval on võimalus kõigil nautida Elva valla noorte enda tehtud hõrgutisi.
 
Ühtlasi saavad Elva valla noored avada üheks päevaks päris enda kohviku. Oodatud on noorte omaalgatuskohvikud kui ka kõikide noortekeskuste kohvikud. Ainsaks tingimuseks on, et kohvikupidajad on noored ise.
 
Noorte kohvikutepäeva lõpetab tasuta kontsert kell 15 Elva Gümnaasiumis, esineb AG.
 
Samuti on võimalus kõigil soovijatel osaleda koolitusel "Kohvikupidamise ABC". Koolitus on kõigile tasuta ja sisaldab nii praktilist kui ka teoreetilist osa. Koolitus toimub hajutamise eesmärgil kahes osas (st, et sama koolitus kahel erineval päeval ja erinevas kohas):
5. oktoober kell 11 - 15 Elva Kultuurikeskuses (Kesk 30, Elva)
6. oktoober kell 11 - 15 Rõngu Rahvamajas (Valga mnt 12, Rõngu)
 
Koolitusele registreeri siin: https://forms.gle/1TAGKk4uGgZgyoPg6
Kohvik registreeri siin: https://forms.gle/mrY6UcmqrmMJhJv16
 
NB! Kui tunned end halvasti või sul on mõni haigussümptom, siis sa ei tohi üritusele tulla!
Üritusel ja koolituspäevadel on käte desinfitseerimine kohustuslik! Desinfitseerimisvahendid on kohapeal olemas. Soovituslik on kanda maski.
 
Projekti rahastatakse "Nopi Üles" projektifondist.
Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.