« Tagasi

Saame tuttavaks - uus piirkonnapolitseinik Kunnar Vahi

Septembrikuust alustas Elva vallas piirkonnapolitseinikuna tööd Kunnar Vahi, kes on pika politseistaažiga ning töötanud erinevatel ametikohtadel.

„Alustasin tööd konstaablina, siis olin Tallinnas keskkriminaalpolitseis ning olen lahendanud ka noortega seotud probleeme. Viimased aastad on aga möödunud Tartumaa piirkonnagrupis, kus olen tegelenud kogukonna murekohtadega, abistanud ja nõustanud oma piirkonna inimesi politseilistel teemadel ning tegelenudki peaasjalikult konkreetset piirkonda ja seal elavaid inimesi puudutavate murede ja rõõmudega," kirjeldas vastne Elva piirkonnapolitseinik Kunnar Vahi.

Kunnar Vahi märkis, et tahab olla uues piirkonnas nõu ja jõuga abiks vallakodanike muredele ja rõõmudele. „Olgu mureks peretüli, naabrite vahel tekkinud arusaamatused, vargused, liiklusalased küsimused või noortega seotud probleemkohad - piirkonnapolitseinikuna on minu telefon ning meilpostkast oma inimeste jaoks avatud ning minu poole võib julgelt mures pöörduda," märkis ta.

Ta lisas, et Elva valla eripäraks on hulk suurüritusi, millel politseinikud silma peal hoiavad. „Lisaks tavapolitseinikele on meil seejuures abiks ka tragid ja tegusad abipolitseinikud, kellest politseile ja kogukonnale igapäevase turvalisuse tagamisel suur tugi on. Samas saavad lisaks ametnikele kogukonna turvalisusesse oma panuse anda ka kohalikud inimesed ise," tõdes Vahi.

„Turvalisus algab meist endast ja kui lukustame koduuksed, käitume liikluses eeskujulikult ning oleme ka muidu õiguskuulekad, ongi juba meie kodukant palju parem paik. Üheskoos ühiste eesmärkide nimel tegutsedes, märgates, hoolides ja vajadusel sekkudes, ongi Elva vald turvaline ja hea paik kõigile!"

Piirkonnapolitseiniku poole saab murede ja rõõmude korral pöörduda e-aadressil kunnar.vahi@politsei.ee või telefonil 53307120. Kui aga vajad kiiret sekkumist ja abi, tuleb helistada häirekeskuse telefonil 112.


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi