« Tagasi

Palupera, Puhja ja Rõngu piirkonnakogude valimiste tulemused on kinnitatud

Elva Vallavalitsus kinnitas 5. juuli 2022 istungil Palupera, Puhja ja Rõngu piirkonnakogude valimiste tulemused vastavalt rahvahääletuse tulemustele.  

Palupera piirkonnakogu koosseisu (7 liiget) kuuluvad:  Mae Juske,  Veikko Käos, Triin Pannel, Ain Veemees, Rain Komlev, Artur Lõhmus  ja  Madis Haug. Asendusliikmed on Kadri Koddala, Aet Treial ja Anne Uudeküll.

Puhja piirkonnakogu koosseisu (9 liiget) kuuluvad: Margot Mahla,  Andrus Mäll, Kaja Udso, Madli Tuvike, Juta Lipmeister, Kristina Ermel, Rainer Banhard, Egert Tuul ja Arne Salo.

Rõngu piirkonnakogu koosseisu (9 liiget) kuuluvad: Mari-Liis Vanaisak, Tõnis Leosk, Riko Oras, Indrek Jaal, Laine Meos, Märt Mõtus, Kalev Jago, Andres Luik ja Sirle Lüüs. Asendusliikmed on Jüri Ilves, Heilo Altin, Raul Simson, Ants Prüüs ja Haimar Kallas.

Vastavalt piirkonnakogu statuudile kutsub esimesed piirkonnakogude koosolekud kokku vallavalitsus.

Rannu piirkonnas on piirkonnakogude valimiste hääletus veel käimas. Hääletada saab kuni 15. juulini 2022 e-keskkonnas VOLIS või teenuskeskustes ja vallamajas nende lahtiolekuaegadel.

Samuti ootame kandidaate Elva linna ja Konguta piirkonnakogudesse. Vaata täpsemalt: https://www.elva.ee/piirkonnakogude-valimised

 

Piirkonnakogu on valla erinevate piirkondade huvide paremaks esindamiseks ja arvestamiseks omavalitsuse ülesannete täitmisel ning kohaliku initsiatiivi ja identiteedi hoidmiseks moodustatav valla ühe piirkonna esinduskogu.

 

Lisainfo:
Kertu Vuks, abivallavanem
kertu.vuks@elva.ee


 

Elva raadio logo

 

Elva valla üldplaneeringu blogi