« Tagasi

Järgmine vallavalitsuse kohtumine eakatega toimub Rannus

Kutsume eakaid kohtumistele, et üheskoos arutada eakate jaoks olulisi teemasid ja küsimusi!
 
14. märtsil said alguse vallavalitsuse liikmete kohtumised eakatega ning esimesena saadi kokku Rõngu piirkonna eakatega. Kohtumisele oli kohale tulnud 28 eakat, kellega arutleti vabas vormis kõikidel neile huvipakkuvatel teemadel. Eakad küsisid küsimusi näiteks ühis- ja sotsiaaltranspordi korralduse kohta, andsid teada erinevate piirkondade ja külade heakorramuredest, uurisid valla eelarve kokkupanemise protsessi kohta ning jagasid ideid, milliseid üritusi nad sooviksid Elva vallas näha.
 
Järgmine vallavalitsuse kohtumine toimub Rannu piirkonna eakatega 19. aprillil kell 11 Rannu Rahvamajas! Ette registreerima ei pea – tule lihtsalt kohale!
 
Mõte kohtumistest vallavalitsusega sündis eakate endi poolt Elva valla eakate mõtteringis. Kuna mõtteringid on väga kindla fookusega – seal arutatakse eakate esinduskogu loomise vajadust ja protsessi – siis aega vallavalitsuse liikmetega muudest üldisematest teemadest arutamiseks paraku üle ei jäänud. Nii kohtubki Elva vallavalitsus edaspidi iga piirkonna eakatega, et arutada nende jaoks olulisi teemasid ja küsimusi.
 
Igast järgmisest kohtumisest teavitame ette Elva valla lehes ja ka teistes valla infokanalites.
 
Lisainfo:
Gerda Kiipli-Hiir, sotsiaal- ja terviseosakonna juhataja

 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi