« Tagasi

Käimas on tunnustamiskonkurss Tartumaa HEA TEGU 2023

Tartu Ärinõuandla kuulutas välja Tartumaa Hea Tegu 2023 tunnustamiskonkurssi ning kutsub märkama tegusaid ühendusi ja vabatahtlikke enda ümber. Samuti saavad vabaühendused ise esitada tunnustamiseks neid toetanud ettevõtteid ja ka kohalikku omavalitsust, kui koostöö on olnud sisuline ja tulemuslik.

Esimest korda toimus Tartumaa tunnustamiskonkurss HEA TEGU aastal 2010 ning sellega soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

Varasemad aastad on näidanud, et tunnustamiseks esitatud ühenduste eestvedajad on siiralt tänulikud, et nende tegevusi oluliseks peetakse ja tänamiseks esitatakse – see annab jaksu ja indu tegevustega edasi minna. Ka ettevõtjad, kes igapäevaselt kogukonnas elavad ja piirkonnas toimetavaid ühendusi toetavad, on märkamise ja tunnustuse eest rõõmsad ning mõistavad, et ühine tegutsemine loob kogukonna jaoks uut väärtust ja paremat elukeskkonda.

 

Soovime leida ja tunnustada 2023. aastal silma paistnud ja innukalt tegutsenud:

  • aktiivseid kodanikuühendusi,
  • vabakondlasi/vabatahtlikke,
  • vabasektori toetajaid ja
  • ilma projektitoetuseta sündinud tegu,

ning palume kõigi abi nende üles leidmisel ja konkursile esitamisel.

 

Kandidaate saab tunnustamiseks esitada kuni 30. oktoobrini 2023.

Ettepanekute tegemise vormi leiab SIIT->.

Tunnustamiskonkursi lisainfo ja kriteeriumid  on leitavad Tartu Ärinõuandla kodulehel.

 

Kõigis kategooriates tunnustatakse parimat meene  ja tunnustuskirjaga. Tunnustatavate välja valimise komisjonis osalevad lisaks Tartu Ärinõuandlale, Kodukant Tartumaa, Tartumaa Omavalitsuste Liidu ja Tartumaa Arendusseltsi esindajad. Parimate välja kuulutamine toimub pidulikul tänuüritusel novembri lõpus, Kodanikupäeva lähistel.

Varasemate aastate tunnustatuid saab huvi korral vaadata siit.

 

Tunnustamiskonkursi läbiviimist toetavad Kodanikuühiskonna Sihtkapita, Tartu Ärinõuandla, Tartumaa Omavalitsuste Liit ja Kodukant Tartumaa.

 

Lisainfo:
Kadri Pau
SA Tartu Ärinõuandla, MTÜ konsultant
tel 742 8491 
kadri.pau@arinouandla.ee
www.arinouandla.ee


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi