« Tagasi

Mari-Liis Vanaisak ja Liis Jaamets tutvustavad Rõngu, Rannu ja Konguta kandi kohvikutepäevi

Uus saade Elva valla raadios! Elva valla kohvikutepäevad saavad hoo sisse juba sel laupäeval, 10. juunil kui toimuma saab traditsiooniline Rõngu kandi viie tee puhvetite päiv ja vinge Rahvapidu Hiugemäel!
 
Pärast seda saab juulikuu alguses toiduelamusi nautima tulla 8. juulil Elva linna ning siis veel 15. juulil ka Rannu ja Konguta kanti, kus toimub mõnus kodukohvikutepäev Kohvile üten üleaidsetega.
 
Mari-Liis Vanaisak Rõngu Rahvamajast ja Liis Jaamets Rannu Rahvamajast käisid üritustest Elva valla raadios lähemalt rääkimas - ikka selleks, et Sa teaksid, mida põnevat nendelt sündmustelt oodata ning miks tasuks kindlasti kohale tulla!
 
Muuhulgas saad saatest teada, näiteks:
 
  • milline kant Rõngust on sel aastal eriti arvukalt kohvikutega esindatud?
  • mida kõike võid Sa võita templimänguga?
  • mis pere pisikestel üritustel vahvat teha on?
  • kust võib leida näiteks keskaja stiilikohviku?
 
Juba sel laupäeval on Sul imetore võimalus avastada meie Elva valla Rõngu piirkonda ja nautida head toitu Rõngu kandi viie tee puhvetite päeval!
 
Juulikuu esimesel laupäeval tule Elva linna, sest lisaks Elva kohvikutepäevale täitub linn ka Eesti Liikumis- ja Elamusfestivali meluga!
 
Pärast seda saad 15. juulil veel toiduelamusi nautida Rannu ja Konguta piirkonnas armsa ja külalislahke nimega kodukohvikutepäeval - kohvile üten üleaidsetega!
 

 


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi