« Tagasi

Väikeprojektidele toetuse taotlemise tähtaeg on 1. märts 2023

1. veebruarist kuni 1. märtsini 2023 on avatud väikeprojektide taotlusvoor, mis on mõeldud projektidele, mille toimumise aeg jääb vahemikku juuli 2023 - detsember 2023 ning millele taotletav toetuse summa on kuni 3000 eurot. 

Projektitoetuse eesmärk on toetada Elva valla aktiivsete elanike omaalgatust ning väärtustada vabariiklike ja rahvusvaheliste ürituste korraldamist vallas, mitmekesistada erinevatele sihtgruppidele suunatud tegevusi ning propageerida Elva valda kui rikkalike traditsioonidega kultuuri- ja spordivalda. 

Projektitoetust saavad taotleda juriidilised ja füüsilised isikud tingimusel, et projekt, millele toetust taotletakse, toimub Elva vallas või on vallaga muul viisil seotud.   

Projektitoetuste taotluste esitamine toimub Elva valla e-taotluste keskkonnas SPOKU.

Täpsem info, hindamisjuhis ja muud olulised materjalid on leitavad: https://www.elva.ee/projektitoetused

Kutsume kõiki projektikirjutajaid ja sündmuskorraldajaid ka projekti kirjutamise infopäev-töötuppa, mis toimub 8. veebruaril kell 14-15 veebikeskkonnas Teams. Tutvustame väikeprojektide vooru, Kultuurkapitali Tartumaa taotlusvormi ja prioriteete ning räägime üldisemalt projekti kirjutamise põhimõtetest.   

Palume huvilistel ennast hiljemalt 7. veebruariks registreerida siin →

 

Küsi lisainfot:  
Markus Toompere, kultuurispetsialist  
markus.toompere@elva.ee / 5454 0014

 


Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi