« Tagasi

Elva Vallavalitsus otsib Elva Perekeskuse juhatajat

Elva Vallavalitsus otsib avaliku konkursi raames loodava hallatava asutuse juhti. Kandideerimise tähtaeg on 11. detsember.

Elva Perekeskus on sihtasutuse Elva Laste- ja Perekeskuse reorganiseerimise järgselt loodav asutus, mille põhieesmärk on sotsiaalhoolekande teenuste osutamine, koordineerimine ning arendamine Elva vallas, sealhulgas sihtasutuse Elva Laste- ja Perekeskuse poolt pakutava asendushooldus- ja rehabilitatsiooniteenuse jätkamine. Lisaks saab asutuse tegevuse uueks suunaks haridusvaldkonna tugiteenuste koordineerimine ja arendamine Elva valla haridusasutuste teenindamiseks, sealhulgas psühholoogiline, eripedagoogiline, logopeediline ja sotsiaalpedagoogiline nõustamine.

Elva Perekeskuse visioon on sotsiaalselt toimetulevad inimesed, kes on ühiskonna täisväärtuslikud liikmed vajades võimalikult vähe kõrvalist tuge. Selle saavutamiseks on Elva Perekeskuse missioon pakkuda kvaliteetseid tugiteenuseid olles arenev organisatsioon ja usaldusväärne koostööpartner kogukonnale.

Elva Perekeskuse juhina on Sul võimalus panustada Elva valla sotsiaal- ja haridustugiteenuste ja ennetustöö arengusse ning olla inspireeriv juht. Sinu peamised ülesanded on arendada ja hallata koostööd, panustada valdkonna arengusse ning vastutada osutatavate teenuste kvaliteedi ja eelarve eest.

Ootame head meeskonnajuhti, kellel on head teadmised sotsiaalvaldkonnast ning kes innustub selle innovatsioonist. Eduka kandidaadina on Sul magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon. Lisaks eesti keelele suhtled heal tasemel ka inglise ja/või vene keeles.

Täpsem info ja kandideerimine →

 

 


Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi