« Tagasi

Elva jaamahoones avati Elav Elva keskus

Esmaspäeval, 4. juuli pärastlõunal avati ajaloolises Elva jaamahoones uuenenud turismiinfo- ja külastuskeskus. Pidulikul avasündmusel sai uue kontseptsiooniga maja vastavalt Elva valla turismibrändile nimeks Elav Elva keskus. Keskuse avamisega luuakse erinevaid võimalusi kohalikele ettevõtjatele enda ja kogu piirkonna tutvustamiseks, samuti on keskus Elva valla peamine turismiinfopunkt.

Elva jaamahoone läbis tänavu kevadel värskenduskuuri ning sai ka uue sisustuse. Keskuses on nüüd võimalik tutvuda ja endale soetada kohalike ettevõtjate tooteid alustades käsitööehetest ning lõpetades erinevate põnevate maitseelamustega. Keskusesse on loodud tingimused koolitustegevusteks ja koosolekute läbiviimiseks ning tulevikus on planeeritud seal läbi viia ka kultuurisündmusi ja kohtumisõhtuid. Samuti on võimalus teha kaugtööd ning ootesaalis on väikese raamaturiiuli näol avatud raamatukogu, kust bussi või rongi oodates saab soovi korral riiulist huvipakkuva raamatu valida, selle kaasa võtta ning hiljem tagastada või uus asemele tuua.

Elav Elva keskuse avamisel soovis meeskonnale edu Elva vallavanem Priit Värv, sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport nõukogu esimees Marika Saar tänas kõiki keskuse avamisele kaasa aidanud osapooli ja tõi külalisteni ilmekaid kirjandusnoppeid Elva jaamahoone ajaloost. Esimesed tervitussõnad ütles ka Elva valla uus turismijuht ja Elav Elva keskuse juht Krete Enno ning üllatusliku muusikalise etteaste tegid Elva valla praegune turismijuht Moonika Einaste ning kommunikatsioonijuht Eliise-Berta Tarto.

Elav Elva Keskus saab suveperioodil olema avatud kuuel päeval nädalas:

  • E suletud
  • T-R 10-17.30
  • L-P 11-15

Ürituse galeriid:

 

Lisainfo:

Krete Enno, Elav Elva keskuse juht
krete.enno@elva.ee / 53536329 

Ivi Tigane, SA Elva Kultuur ja Sport juhataja
ivi.tigane@elva.ee / 5528870


Elva raadio logo

Tartu Maratoni info - suusatajad sinisel toonil

Elva valla üldplaneeringu blogi