« Tagasi

12.-14. oktoobril 2022 toimub 3-päevane noorte motivatsioonikoolitus

Elva valla noortegarantii tugisüsteemi raames toimub 12.-14. oktoobril 2022 taas mitteõppivatele ja mittetöötavatele 16-29-aastastele Elva valla noortele suunatud motivatsioonikoolitus.

3-päevasel koolitusel pühendutakse eneseanalüüsile, digipädevuste arendamisele ning õpitakse unistama ja eesmärke seadma. Koolituse lõppedes saavad noored ka individuaalse tagasiside CV-le ja motivatsioonikirjale. Koolitusel osalemine on tasuta. 

Kui Sina ise, Sinu sõber, tuttav või pereliige võiks vajada sellist tuge oma elus edasi liikumisel, siis anna sellest kindlasti märku!

Koolituse sisu:

1. PÄEV: isiksuse tüübid, enesekindlus, emotsioonid, uskumused, kes Sa oled, kui rahul oled oma eluga, kuidas eelistad suhelda.

2. PÄEV: digipädevus, tööpakkumiste leidmine, koolituste leidmine, digitaalne identiteet, CV tuunimine, portfoolio, vajalike portaalide uurimine, Smart-ID, ettevõtetele otse kirjutamine.

3. PÄEV: tööintervjuu treening, eesmärkide seadmine, karjääriplaan.


Koolitusele registreerimiseks palume kirjutada e-aadressile kristi.liiv@elva.ee või helistada telefonil 5853 4565. 

Koolitus toimub projekti „Noortegarantii tugisüsteem Elva vallas" raames, mida rahastab Riigi Tugiteenuste Keskuse kaudu Euroopa Sotsiaalfond. Projekt lõppeb 31.08.2023.

Täpsem info projekti kohta on leitav: https://www.elva.ee/noortegarantii-tugisusteem-elva-vallas


Lisainfo:
Kristi Liiv, projektijuht-juhtumikorraldaja
kristi.liiv@elva.ee / 58534565


Elva raadio logo

Tartu Maratoni info - suusatajad sinisel toonil

Elva valla üldplaneeringu blogi