« Tagasi

Rannu jäätmepunktist viidi ära suuremõõtmeliste jäätmete konteinerid

13. juunil likvideeriti Rannu jäätmepunktist suuremõõtmeliste jäätmete konteinerid, sest olmejäätmete ehk olmepürgi toomine nendesse konteineritesse on kasvanud.

Jäätmepunkti konteineritesse toodi mittesobilikke jäätmeid ka juba väljaspoolt Elva valda, seega ei olnud abi ka tihedamast tühjendamise sagedusest, kuna mahutid täitusid mõne päevaga.

13. juunist alates on Rannu piirkonna elanikel võimalus suur- ja ehitusjäätmeid anda üle Elva linnas asuvas jäätmepunktis Nooruse tn 8 (juurdepääs Puiestee tänavalt).

Elva linna jäätmepunkt on avatud esmaspäeval ja kolmapäeval kell 9–18 ja laupäeval kell 9–15.

Rannu jäätmepunktis võetakse vastu järgmisi jäätmeliike: taaskasutatavad jäätmed (vanapaber, metall, plast) ja majapidamises tekkinud ohtlikke jäätmeid (pliiakud ja patareid, värvi-, laki-, liimi- ja lahustijäätmed, vanaõli, õlised jäätmed, ohtlike ainete jääke sisaldavad pakendid, elavhõbedat sisaldavad jäätmed, päevavalguslambid jne).

Ohtlikke jäätmeid saab üle anda kolmapäeviti kell 12-14 (vastuvõtja tel 53966511).

Tuletame meelde, et pakendikonteinerisse võib panna ainult puhtaid pakendeid! Pakendikonteinerisse olmejäätmete panemine on keelatud! Rannu jäätmepunkti territooriumile jäätmete mahapanek on rangelt keelatud.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.