« Tagasi

Rally Estonia 2019 Elva ajutine liiklusskeem

Selleks, et Rally Estonia ajal oleks Elva linnas lihtsam orienteeruda, avaldame liiklusskeemi, kus on kirjas erinevad piirangud.

Skeemi leiad SIIT.

Kaardil on sinise punktiirjoonega märgitud võistlustrass, mis on suletud alates 13. juulist kella 17st kuni Elva linnakatse lõpuni.

Kaardil on punase punktiirjoonega märgitud piirangute ala, kus on parkimine keelatud ning läbisõit on võimalik vaid korraldaja loal. Piirangud algavad 13. juulist kella 17st kuni Elva linnakatse lõpuni.

Kollase punktiirjoonega on märgitud Kesk tänava osa (raudteejaama ringist kuni Apteegi tänavani) ning see on suletud alates 12. juulist kella 9st kuni 14. juulini kella 17ni. Raudteejaama ringil reguleeritakse liiklust ajutiste liikluskorraldusvahenditega.

NB!

  • Elva linna kodanikel soovitame linnakatse jälgimiseks jätta auto koju ja liikuda jalgrattaga või jalgsi.
  • Autoga tulijatel soovitame parkida neile tänavatele, kus ei ole selleks piiranguid ning kus ei takistata parkimisega liiklust.
  • Rally Estonia ajal liigub linnas palju rahvast, mistõttu tuleb arvestada, et autoga ei pääse kõikjale ning mõistlikum on auto jätta pigem linnakatse toimumise paigast kaugemale.

 

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.