Teeme lapsele pai!

Eeskujuliikumine "Valge Õhupall" kutsub kõiki emasid ja isasid üles katkestama laupäeval, 1. juunil kell 11.11 üheks minutiks kõik muud tegevused, et teha oma lapsele pai.

„Pai tehes näitame hoolivust ja loome turvatunde, mida vajavad nii väikesed kui ka suured. Üks pai võib tähendada rohkem kui tuhat sõna," ütles eeskujuliikumise „Valge Õhupall" eestvedaja Tamo Vahemets.

Pai erilisus tuleb esile vaid siis, kui seda teeb lapsele väga lähedane inimene, näiteks lapsevanem või vanavanem. Kui laps on 1. juunil kell 11.11 teie kõrval, on see õige hetk näidata oma hoolivust, last tunnustada ja innustada. Kui lähedastel pole võimalik 1. juunil kell 11.11 lapse kõrval olla, saab pai teha mõttes või soovi korral sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram), lisades postitustele teemaviiteid #lapselepai või #teemepai ja #valgeõhupall.

Samamoodi võib sotsiaalmeedias jagada ühiseid emotsionaalseid hetki oma lähedastega. Võimalusel võiks üritustel ning paidest tehtud fotodel ja videoklippidel kasutada valgeid õhupalle.

Rohkem informatsiooni leiab „Valge Õhupalli" kodulehelt https://valgeohupall.ee ja Facebooki lehelt https://www.facebook.com/valgeohupall.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.