« Tagasi

Elva valla äpist leiad mugava sündmustekalendri

Alates eelmise kuu lõpust pakub Elva valla nutirakendus kõikidele kasutajatele mugava võimaluse hoida end valla sündmustega kursis – nüüd on olemas sündmuste kalender.

Kalender koondab Elva valla üritused, sealhulgas nii kontserdid, spordiüritused, etendused jpm. Kalendrist leiad peale Elva vallas toimuvate ürituste ka neid sündmuseid, mis võiksid valla kodanikku huvitada – näiteks erinevatele sihtrühmadele suunatud koolitused või üritused, mis puudutavad otseselt ka Elva valla elanikke.

Peale selle on nutirakendusest võimalik endale meeldivaid või huvitavaid üritusi salvestada otse oma telefonis olevasse kalendrisse. Nii saate olla kindlad, et kõik teid huvitavad üritused ei lähe meelest.

Nutirakenduse abil saab oma telefonis lugeda ka olulisemaid uudiseid vallas toimuva kohta. Samuti küsib vallavalitsus selle kaudu elanikelt erinevate teemade kohta arvamust ja infot erinevate küsimuste osas. 

Peale selle saab äpi kaudu anda tagasisidet pealjude teemade osas (näiteks heakord, jäätmemajandus, haridus vm), samuti on äpi kaudu võimalik küsida küsimusi.

Nutirakenduse saab endale telefoni laadida kas Play poest või App Store'ist. Kui rakendus on telefoni juba laetud, siis palume kindlasti üle vaadata, et rakendus oleks telefonis värskendatud. Kui seda ei ole tehtud, ei pruugi kõik olulised teated ja uuendused teieni jõuda.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.