« Tagasi

Mentorklubi kohtumine toimub 28. märtsil

28. märtsil toimub taas Mentorklubi kohtumine, kus sel korral keskendutakse turunduse teemadele. Seminari "Eneseturundus – kellele ja milleks?" teemast tuleb kõnelema Signe Ventsel.

Signe Ventsel on Brandmoon OÜ asutaja ja koolitaja-konsultant. Turundamine ja inimeste arendamine on olnud Signe töö osa suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Signe aitab inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta.

Ta on pikalt töötanud Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist. Korraldanud erinevaid koolitusi turundusvallas, inimeste arendamisega seotud teemadel, tuutorlusest ja ettevõtlikkusest.

Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. Signe põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem iseendast ning seda teadliku ja süsteemse enesearendamise kaudu, muutes seeläbi ka ühiskonda paremaks. Ta on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige ja Naised ettevõtluse ettevõtlusprogrammi koolitaja.

Oma osalussoovist palutakse teada anda hiljemalt 26. märtsiks SIIN või e-aadressil või kertu.vuks@elva.ee

Kohtade arv on piiratud! Kõik huvilised on oodatud! 

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.