« Tagasi

5. novembril toimub Elva Vallavolikogu istung

Elva Vallavolikogu 13. istungil on sel korral päevakorras 22 punkti. Olulisemad teemad on valla 2019. aasta eelarve I lugemine ja 2018. aasta II lisaeelarve kinnitamine.

Vallavolikogu esimees Maano Koemets ütles, et üks päevakajalistest teemadest on ka volikogu poolt loa andmine hankelepingu sõlmimiseks Elva linna Kesk tänava projekti elluviimiseks. „Loa saamisel on võimalik sõlmida hankeleping, et tagada objekti valmimine 2019. aasta suveks," lisas Koemets.

Peale selle saavad valla raamatukogud uued põhimäärused ja SA Elva Kultuur uue põhikirja ja nime. „Raamatukogude põhimääruste uuendamised toimuvad ühinemislepingus kokkulepitud õigusaktide ühtlustamise eesmärgil," selgitas esimees.

SA Elva Kultuur põhikirja muutmise eesmärk on aga valmistada ette muudatused spordivaldkonna korraldamisel Elva vallas. „Sihtasutusest saab kogu valla spordielu korraldaja ja ehitatava Elva spordihoone majandaja," ütles Koemets.

Istungil annab Tartumaa Omavalitsuste Liit ülevaate Tartumaa arengustrateegia 2040 eelnõust. Eelnõud tutvustavad ja küsimustele vastavad Garri Raagmaa Tartu Ülikoolist ja Karl Viiol Tartu Ärinõuandlast.

Volikogu istung toimub 5. novembril vallamaja volikogu saalis. Volikogu päevakorra ja kõigi eelnõudega on võimalik tutvuda SIIN. Istungi otseülekannet saab jälgida SIIT.

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.