Haridusvaldkonna tunnustuse kandidaadi esitamine

Toimingu üldandmed
 

Kirjeldus:

Elva valla haridusvaldkonna tunnustusavalduste esitamine järgmistele aunimetustele: Aasta hariduse tegu, Aasta hariduse sõber, Aasta kooliõpetaja, Aasta huvihariduse õpetaja, Aasta lasteaiaõpetaja, Aasta klassijuhataja, Aasta noorõpetaja, Aasta tugispetsialist, Aasta taustajõud

Õigusaktid:

Elva valla haridusvaldkonna tunnustusavalduste statuutElva valla tunnustusavalduste kord § 6 lg 3

Vastutaja:

Haridusspetsialist 
Kontaktid: 730 9899.

 

Taotlemine elektrooniliselt
 

 

Vajalikud sammud:

Elva valla teenuste ja toimungute keskkonda sisenemiseks tuleb end  sisselogimisel tuvastada kas ID-kaardi või mobiili-IDga.
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm, mis tuleb digitaalselt allkirjastada. 

  Jälgige  vormi täitmise kulgu! Taotlus on esitatud korrektselt, kui te saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: Elva vallavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

Viide:


 


Taotlemine pabervormil

 

 

Vajalikud
sammud:

Tunnustusavalduse blankett on võimalik alla laadida pdf-vormis siit. Avalduse täitmiseks tuleks see esmalt salvestada oma arvutisse. Seejärel avada fail PDF failide funktsionaalsust võimaldava tarkvaraga (Adobe AcrobatFoxit Reader jms). Peale vormil olevate väljade täitmist tuleks fail salvestada, et seejärel see digitaalselt allkirjastada ID-tarkvara abil. PDF-vormis täidetud avalduse saate esitada digiallkirjastatuna e-posti aadressile elva@elva.ee või tuua selle allkirjastatuna teenuskeskusesse või vallavalitsusse koha peale.

Taotlust on võimalik täita ka Elva vallavalitsuses ning Konguta, Palupera, Puhja, Rannu ja Rõngu teenuskeskustes. Vastuvõtuajad leiate siit.