Kantselei

 
 
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallasekretär Salle Ritso 730 9893;
508 4159

Juhib vallavalitsuse kantselei tööd, nõustab juriidiliselt vallavalitsust ja -volikogu ning kontrollib dokumentide õiguspädevust.

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Õigusnõunik Kaisa-Karoliina Kokk 730 9881

Puhkusel 14.-15.11, asendaja Margit Kiin
Töövaldkond: tööõigus, avalik teenistus, andmekaitse

Õigusnõunik Margit Kiin 730 9885; 525 4539

Töövaldkond: haldusõigus, andmekaitse

Registripidaja

 

Kristi Kalmus 730 9886; 511 0278

Vastuvõtt:
I korrus, kabinet nr 109
E–N 8.30–12; 13–16
R 8–12

Sünni registreerimine, elukohatoimingud. 

Infosekretär Triin Ojasoo 730 9880
 
Asjaajamise, dokumendiringluse korraldamine ning dokumentide korrektne ja nõuetekohane vormistamine.
Infospetsialist Triinu Paas   Kodanike esmane nõustamine ja juhendamine; infolehe toimetamine.
Kommunikatsioonijuht Merilyn Säde 5915 1120

Vastutab sise- ja väliskommunikatsiooni eest, tegeleb meediasuhtlusega. 

Palume kõik meediapäringud saata otse kommunikatsioonijuhile.

 

Finantsosakond

 
 
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Imbi Rõivassepp 5309 5123  
Pearaamatupidaja Eve Nõmmemaa 730 9890; 522 7895  
Finantsspetsialist Inna Rebane 735 3701  
Raamatupidaja Antonina Uffert 730 9890  
Raamatupidaja Anneli Teder 730 9891  
Raamatupidaja Tatjana Žuravljova 730 9891  
Raamatupidaja Triinu Põlgast 730 9891  

 

Vallamajandusosakond

 
 
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Hegri Narusk 730 9888;
512 9072

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Vallavaraspetsialist Terje Korss 5302 0888

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Taristuspetsialist Kristjan Vilu 5342 2067

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Kinnistuspetsialist Daisy Sild 730 9896

Vastuvõtt:
T, N 9–12; 13–16

Heakorraspetsialist Sten Saarekivi 5886 1600

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Keskkonnaspetsialist Terje Raadom 730 9898;
5305 2500
Vastuvõtt: eelregistreerimisel
Ehitusspetsialist Eneken Padar 730 9884;
504 4039
Vastuvõtt:eelregistreerimisel
Ehitusspetsialist Riina Sirel

730 9884;
504 4039

T, K, N (Vastuvõtt: eelregistreeimisel)

Hankespetsialist Cetlin Keskküla  

 

Geoinfospetsialist Kullo Laos 5191 5914  
Elva kalmistu korraldaja Milvi Saarekivi 745 7063;
520 8465
 
Puhja kalmistu korraldaja Zoja Tera 5160593    
Rõngu kalmistu korraldaja Sven Uibo 502 2610  
Rannu kalmistu korraldaja Ainar Kinsigo 522 6103  

 

Arengu- ja planeeringuosakond

 
 

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Kertu Vuks 5813 7086 Vastuvõtt: eelregistreerimisel
Vallaarhitekt Jaanika Saar 5348 1114

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Arendusspetsialist Allan Allik 5669 4684 Vastuvõtt:
eelregistreerimisel
Planeeringuspetsialist Maarika Uprus 730 9897;
527 1860
Vastuvõtt:
E, N 9–12; 14–16
Infotehnoloogia nõunik Kayvo Kroon 731 0151;
5334 5051
 

 

Piirkonna teenuskeskused ja koordinaatorid

 
 

Teenuskeskus/ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Konguta teenuskeskus Elo Kasetalu 731 4432;
523 9389

Teenuskeskus asub sotsiaalmaja Tareke hoones, sissepääs rahvamajapoolsest uksest (Tarekese, Annikoru küla, Elva vald)
Avatud E, T, K 8–12; 13–16
N, R töötab koordinaator Elvas

Puhja piirkonna koordinaator Ede Möldre 730 0642; 504 9912 Teenuskeskus asub endises vallamajas (Elva tee 1, Puhja).
Avatud 8–16.30
Lõuna 12–12.30
Palupera piirkonna koordinaator Maia Kukk 767 9502; 511 2479

Teenuskeskus asub endises vallamajas (Hellenurme küla, Elva vald).
Avatud: 
E, K, N 8–13.30
T 8–17.30

Rõngu piirkonna koordinaator Ene Joosing 731 4480; 509 6202 Rõngu teenuskeskus (Valga mnt 9/1, Rõngu alevik, Elva vald)
Avatud:
E,T, K 8–16
N 8–18
R 8–14
Rannu teenuskeskus Sirje Erm 731 1905; 525 3370 Asub Rannu Rahvamajas (Elva tee 7, Rannu alevik).
Avatud 8–16

 

Haridus- ja kultuuriosakond

 
 
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Mare Tamm 730 9899; 
5622 0169

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Kultuurispetsialist Margit Kink 5855 3137 Vastuvõtt: eelregistreerimisel
Haridusspetsialist Liis Lehiste 730 9899

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

 

Sotsiaal- ja terviseosakond


Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Osakonnajuhataja Milvi Sepp 515 4872

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Sotsiaalnõunik Alo Rebane 520 7869

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Sotsiaalnõunik Eva Kuslap 517 0385

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Lastekaitse sotsiaalnõunik Piret Hallast 5616 6000

Vastuvõtt: eelregistreerimisel

Lastekaitsespetsialist (Puhja, Konguta) Hille Deede 730 0647; 5919 1693

Vastuvõtt:

Puhja teenuskeskuses:
N 9–12;
Konguta teenuskeskuses:
T 9–12;
Muul ajal eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist (Rõngu, Rannu) Anneli Lepik 505 1707

Vastuvõtt:

Rõngu teenuskeskuses:

T 9.00-12.00;
Rannu teenuskeskuses:
N 9–12;
Muul ajal eelneval kokkuleppel 

Lastekaitsespetsialist (Elva) Eve Jõgi 730 9889; 527 0561

Vastuvõtt:

Elva vallakeskuses:
T 9–12;
N 14–16;
Muul ajal eelneval kokkuleppel

Lastekaitsespetsialist (Elva - eelkooliealiste lastega pered ja Palupera piirkond) Elise Aher 53818871

Vastuvõtt:

Elva vallakeskuses:
T 9–12;
N 14–16;
Muul ajal eelneval kokkuleppel

Sotsiaaltööspetsialist lastekaitse alal Lauri Tamm 53019106

Vastuvõtt:
eelregistreerimisel

Sotsiaaltööspetsialist (Konguta) Elo Kasetalu 731 4435; 523 9389

Vastuvõtt: 
Konguta teenuskeskuses

T 9–12; 14–16;
Elva Vallavalitsuses:
N 9–12; 14–16

Sotsiaaltööspetsialist (Rõngu) Ene Sõber 731 4484; 513 9352

Vastuvõtt:
Rõngu teenuskeskuses:

T, N 9–12; 14–16

Sotsiaaltööspetsialist (Elva, Palupera) Sille Kask 730 9892; 5381 6336 

Vastuvõtt:

Elva vallakeskuses
T, N 9–12; 14–16;
Palupera teenuskeskuses:
eelneval kokkuleppel

Sotsiaaltööspetsialist (Puhja) Laura-Liis Õnneleid 730 0646; 525 6212

Vastuvõtt:

Puhja teenuskeskuses:
T, N 9–12; 14–16

Sotsiaaltööspetsialist (Rannu) Sirje Erm 731 1904; 525 3370

Vastuvõtt:

Rannu teenuskeskuses:
E–R 8–16
 

Hooldustöötaja (Elva linn) Cristel Mälgi 5814 1131  
Hooldustöötaja (Elva linn) Gerti Sööt 525 8173  
Hooldustöötaja (Rannu) Kaja Veber 5883 6080  
Hooldustöötaja (Puhja) Koidu Rajaste 522 2570  
Hooldustöötaja (Puhja) Veera Keeldoja 513 3245  
Hooldustöötaja (Rõngu) Andra Kongo 5837 7657  
Hooldustöötaja (Rõngu) Erle Veber 552 3441  
Hooldustöötaja (Elva linn, Konguta) Sirje Naur 5865 0895  
Hooldustöötaja (Palupera) Marge Denisjuk 5918 3031  
Sotsiaaltranspordi osutaja Ain Sööt 5323 0187  
Sotsiaaltranspordi osutaja Anti Mehine 5661 9805