ÕPILASE AASTA HARIDUSTEGU

Toimingu üldandmed
 

Kirjeldus:

Õpilaste aasta haridustegu tunnustus on loodud eesmärgiga esile tõsta Elva valla kooliõpilaste omaalgatuslikku haridusalast projekti või sündmust.

Õpilaste aasta haridustegu on tunnustus teole, millega on panustatud kooli maine tõstmisse, kaasatud ja innustatud teisi õpilasi ning toetatud õpilaste loovust ja ettevõtlikust.

Õpilaste aasta haridustegu tunnustuse saamiseks peavad õpilased õppima Elva valla koolis.

Kandidaate saab esitada igaüks.

Õigusaktid:

Elva valla tunnustusavalduste kord § 6, Elva valla haridusvaldkonna tunnustusavalduste statuut

Vastutaja:

haridusspetsialist Liis Lehiste (liis.lehiste@elva.ee)

Taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud:

Elva valla teenuste ja toimungute keskkonda sisenemiseks tuleb end  sisselogimisel tuvastada kas ID-kaardi või mobiili-IDga.
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm, mis tuleb digitaalselt allkirjastada. 

  Jälgige  vormi täitmise kulgu! Taotlus on esitatud korrektselt, kui te saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: Elva vallavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

Viide:


 

Esitamine pabervormil

Vajalikud
sammud:

Tunnustusavalduse blankett on võimalik alla laadida pdf-vormis siit. Avalduse täitmiseks tuleks see esmalt salvestada oma arvutisse. Seejärel avada fail PDF failide funktsionaalsust võimaldava tarkvaraga (Adobe AcrobatFoxit Reader jms). Peale vormil olevate väljade täitmist tuleks fail salvestada, et seejärel see digitaalselt allkirjastada ID-tarkvara abil. PDF-vormis täidetud avalduse saate esitada digiallkirjastatuna e-posti aadressile elva@elva.ee või tuua selle allkirjastatuna teenuskeskusesse või vallavalitsusse koha peale.

Taotlust on võimalik täita ka Elva vallavalitsuses ning Konguta, Palupera, Puhja, Rannu ja Rõngu teenuskeskustes. Vastuvõtuajad leiate siit.