Ettevõtjate mentorklubi

Elva vallavalitsus koostöös Elva Kultuurikeskusega korraldab ettevõtjatele ja kõikidele ettevõltusest huvitatud inimestele suunatud klubiürituste sarja, et tuua kokku ettevõtjaid ja ettevõtlikke inimesi kogu Elva vallast. Ürituse korraldajad leiavad, et üks korralik suurvald vajab kindlasti oma ettevõtjate klubi, kus vähemalt korra kuus kokku tulla, harivalt aega veeta ning inspireerivaid mõtteid vahetada.

Et üritusi paremini planeerida, täida huvi korral ära ettevõtja ankeet.

Kui soovid end mentorina välja pakkuda, anna meile endast teada siin.

 

Mentorklubi kevadhooaeg 2019

Mentorklubi „Investeerimine kolmes varaklassis"

Mentorklubi kevadhooaja viimane kohtumine toimub 13.juunil kell 18.00 Rõngu Rahvamaja (Valga mnt 12, Rõngu) ruumides. Sel korra on meil külas Jaak Roosaare ning seminari teemaks on „Investeerimine kolmes varaklassis".

Jaak on tuntud Eesti väikeinvestor ja rahalise vabaduse propageerija. Ta on 4 raamatu autor ning on esinenud tuhandetele investeerimishuvilistele juba aastaid. Jaak alustas oma investeerimiskarjääri keskkoolis ning on tänaseks sellega tegelenud ligi 20 aastat. Ta investeerib aktsiatesse (portfellis ca 50 ettevõtte aktsiad), kinnisvarasse (enam kui 60 üürikorterit) ning välja antud laenudesse, keskendudes eelkõige rahavoole. Jaak on lõpetanud EBS rahvusvahelise finantsjuhtimise eriala cum laude. Ülikoolis olles müüd Jaak 7 suve ameerikas raamatuid, kogudes nii investeerimiskapitali ja elukogemusi. Jaak on Scandium Kinnisvara ja Elva Kodu üks asutajatest. Vabal ajal armastab Jaak sõita rattaga, reisida ja lugeda kõike,  mis on seotud Warren Buffettiga.

Kasuta erakordset võimalust ja tule Jaagu inspireerivat seminari kuulama. Palun anna meile oma tulekust teada hiljemalt 12.06. siin. Vaata ka https://www.facebook.com/events/444289766389721/

 


Toimunud kohtumised

17.01.2019 Sotsiaalmeedia

21.02.2019 Coaching kui juhi arengutugi

 


Lisainfo:

Kertu Vuks

arengu- ja planeeringuosakonna juhataja

kertu.vuks@elva.ee


Mentorklubi läbiviimist toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond