Loomeettevõtjate ja vabakutseliste loovhommikud

 

Elva vald ootab loomeettevõtjaid loovhommikutele ning osalema mentorlusprogrammis!

Elva vallal oma ettevõtjate toetamiseks kirjutatud ühisprojekt Tartu Loomemajanduskeskusega, mille käigus edendatakse Elva valla loomeettevõtjate teadlikkust taas läbi loovhommikute ürituste sarja. Sel hooajal pakutakse täiendavalt võimalust ka osaleda mentorlusprogrammis. Osalemine on Elva valla loomeettevõtjatele täiesti tasuta

LOOVHOMMIKUD

Igal kuul kohtuvad loomeettevõtjad loovhommikutel, mille teemad katavad ära kõik, mis loomemajanduses tarvis teada, alates rahastusvõimalustest ja turundamisest kuni rahastusvõimaluste leidmise ning koostöövõrgustiku loomiseni välja. 

Loovhommikutest on oodatud osa võtma kõik Elva valla loomeettevõtjad ning vabakutselised loomevaldkonnast huvitunud inimesed olenemata eelnevast kogemusest ning sellest, kas varasematest loovhommikutest on osa võetud. Kui mõni teema pakub huvi, siis pane end sobivale üritusele kirja!

Loomemajanduse alla kuuluvad: arhitektuur, film ja video, ringhääling, toote-ja unikaaldisain, teater, tants, festivalid ning üritused, kirjastamine ning trükindus, käsitöö, muuseumid, raamatukogud, kunst, meelelahutustarkvara, muusika, reklaamindus, huvitegevus, ühisturundus, fotograafia. 

Järgmine kohtumine toimub 20. oktoobril kell 10-13 Elav Elva Keskuses ning siis räägib erinevatest rahastusvõimalustest Signe Somelar-Erikson. Registreerimine on kuni 17. oktoobrini avatud SIIN

Üritus Facebookis.

 

Kogu hooaja loovhommikute ajakava ning käsitletavad teemad:


 

Korraldajad jätavad endale õiguse teha vajadusel teemades ning kuupäevades muudatusi!

 


MENTORLUSPROGRAMM

 

 

KANDIDEERI ELVA VALLA LOOMEETTEVÕTJATE MENTORLUSPROGRAMMI!

Mentorlus annab loomeinimesele kindlust ning motivatsiooni oma ettevõtmise arendamiseks ning aitab püsida õigel rajal. Tuge pakuvad Tartu Loomemajanduskeskuse mentorid, kellel vastav eelnev kogemus juba olemas mitmete inkubantide näol.

Mentorlusprogrammi kandideerimine on avatud SIIN ning osalemine aastases programmis on kandideerijale täiesti tasuta! Kandideerima ootame Elva valla loomeettevõtjaid.

 

Lisainfo ja küsimused:
Sirli Pippar, arendusspetsialist
sirli.pippar@elva.ee / 58377930

 

Loovhommikute ja mentorlusprogrammi projekti rahastab EAFRD MAK 2014-2020 Leader-meetme raames ja Tartumaa Arendusselts.

 

***************************************************************************************************************

Juba toimunud loovhommikud:

* 22. septembril 2022 Tartu Loomemajanduskeskuses - Tartu LMK juht Külli Hansen esitles ärimudelite loogikat ning innovatsioonivõimalusi. Osalejad said omavahel tuttavaks ning jagasid kogemusi.

* 21. aprillil 2022 Hellenurme Veskimuuseumis - veskiemand Mae Juske tegi muuseumis ekskursiooni, tutvustas nende tegemisi ning kostitas külalisi isetehtud leiva ning nõgesesupiga. Osalejad said teha päris oma kätega valmis ummiknõu.

* 4. märtsil 2022 Pillapalla peotoas - Koolitas Katrin Tegova sotsiaalmeedia teemadel (Facebooki ja Instagrami reklaamide ja postituste sihtimine).

* 27. jaanuaril 2022 Lavendel Loomeruumis - Koolitas Victoria Silber tootefotode pildistamise teemal.

* 14. oktoobril 2021 Rõngu Rahvamajas - Esinesid Jaago talu perenaine Inga Talvis ning Tartu Loomemajanduskeskuse juhataja Külli Hansen.