Elva Vallavolikogu

Kesk tn 32
Elva linn
Elva vald 61507
Tartu maakond

Elva vallavolikogu esimees: Sulev Kuus, tel 505 6982, sulev.kuus@gmail.com

Elva vallavolikogu aseesimees: Meelis Kask, tel 5345 4169, meelis.kask21@gmail.com

 

 

Nimi

Telefoninumber

Kuuluvus (valimisnimekiri/fraktsioon)

E-mail

1.

Aivar Õun

5660 8548

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

aivaroun@hot.ee

2. August Vester 505 0061 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond august.vester@gmail.com
3. Birgit Lõhmus-Komleva 5816 2880 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond birgit.lohmus@gmail.com
4. Enn Tobre 5559 9608 Valimisliit Sinu Elva vald enn.tobre@elva.ee
5. Fred Koppel 5818 3965 Isamaa erakond fred.koppel@gmail.com
6. Heiki Hansen (volitused peatatud (29.11.2021) 527 3646 Reformierakond heiki.hansen@elva.ee
Vahur Vuks (asendusliige)   Reformierakond vahurvuks@gmail.com
7. Hillar Hänilane   Reformierakond rongu@hot.ee
8. Inna-Inga Kalmus 510 7835 Isamaa erakond innainga@hot.ee
9. Juhani Jaeger 5662 8741 Isamaa erakond juhani.jaeger@isamaa.ee
10. Kertu Vuks (volitused peatatud 29.11.2021) 5813 7086 Reformierakond kertu.vuks@elva.ee
Leelo Suidt (asendusliige)   Reformierakond leelo.suidt@elva.ee
11. Kristjan Vilu (volitused peatatud 29.11.2021) 5342 2067 Valimisliit Sinu Elva vald kristjan.vilu@elva.ee
Meelis Külaots (asendusliige)   Valimisliit Sinu Elva vald meeliskylaots@gmail.com
12. Lauri Koni 5184524 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond lauri.vaikerootsi@gmail.com
13. Maano Koemets 5342 5242 Valimisliit Sinu Elva vald maano.koemets@gmail.com
14. Marek Pihlak 529 5564 Isamaa erakond marekpi@hotmail.com
15. Margus Ivask (volitused peatatud 29.11.2021) 506 8687 Isamaa erakond margus.ivask@elva.ee
Meelis Karro (asendusliige) 521 1909 Isamaa erakond meelis.karro@baltivara.ee
16. Marika Saar 522 7013 Valimisliit Sinu Elva vald marika.saar@elva.ee
17. Meelis Kask 5345 4169 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond meelis.kask21@gmail.com
18. Mikk Järv 517 0306 Reformierakond jarvmikk@gmail.com
19. Peeter Ernits 514 8942 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond peeter.ernits@riigikogu.ee
20. Peeter Laasik 503 8421 Eesti Keskerakond peeter@ehaigla.ee
21. Priit Värv (volitused peatatud 29.11.2021) 514 9508 Valimisliit Sinu Elva vald priit.varv@elva.ee
Marju Jõks (asendusliige)   Valimisliit Sinu Elva vald

marjujoks@gmail.com

22. Raimond Pihlap 5836 9128 Isamaa erakond pihlap@gmail.com
23. Rein Abel 505 4003 Eesti Konservatiivne Rahvaerakond rein@maxilla.ee
24. Silver Laks 5199 9996 Valimisliit Sinu Elva vald silver.laks.sl@gmail.com
25. Sulev Kuus 505 6982 Eesti Keskerakond sulev.kuus@gmail.com
26. Toomas Järveoja 515 3699 Reformierakond toomas.jarveoja@riigikogu.ee
27. Toomas Laatsit 510 5184 Isamaa erakond toomas.laatsit@lahzit.ee
28. Tõnu Aigro 505 3913 Isamaa erakond tonu@marepleks.ee
29. Urmas Kruuse (volitused peatatud 11.11.21) 5627 9860 Reformierakond urmaskruuse@gmail.com
Liina Tamm (asendusliige) 5555 Reformierakond liina.tamm@konguta.edu.ee