Valimisjaoskondade asukohad ja kontaktandmed leiad SIIT.
 

JAOSKONNAKOMISJONI LIIKMED

Jaoskonnakomisjon nr 1 (Elva)

1. Kristi Kalmus – komisjoni esimees;
2. Eva Lääne – komisjoni liige;
3. Tarmo Pent – komisjoni liige;
4. Triinu Paas – komisjoni liige;
5. Margit Berg-Jürgens – komisjoni liige;
6. Sten Saarekivi – komisjoni liige;
7. Evelin Ansperi – komisjoni liige;
8. Kadri Koddala – komisjoni liige;
9. Martin Kalmus – komisjoni liige;
10. Marge Järveoja – komisjoni liige (esitaja Reformierakond);
11. Piret Laur-Reilson – komisjoni liige (esitaja Valimisliit Sinu Elva vald);
12. Madli Raidvere – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);
13. Mati Kallas – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
14. Rutt Hanni – asendusliige;
15. Aet Treial – asendusliige;
16. Katri Karotam – asendusliige;
17. Margit Kiin – asendusliige;
18. Kaire Pedajas – asendusliige (Rõngu);
19. Anneli Salumaa – asendusliige (Rõngu);
20. Eike Hunt – asendusliige (Uderna);
21. Tiina Käos – asendusliige (Uderna);
22. Ülle Tiirik – asendusliige (Hellenurme);
23. Kristina Räkk – asendusliige (Hellenurme);
24. Katrin Rebane – asendusliige (Elva Haigla);
25. Ülle Talmeister – asendusliige (Elva Haigla).

Jaoskonnakomisjon nr 2 (Annikoru)

1. Kaisa Kangro – komisjoni esimees;
2. Jaan Suits – komisjoni liige;
3. Niina Lauri – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);
4. Kristi Liiv – komisjoni liige;
5. Helen Salumaa – komisjoni liige;
6. Heliise Riisaar – asendusliige;
7. Veiko Kütt – asendusliige;
8. Kaie Tali – asendusliige;
9. Helen Kask – asendusliige.

Jaoskonnakomisjon nr 3 (Hellenurme)

1. Terje Korss – komisjoni esimees;
2. Egle Käos – komisjoni liige;
3. Toomas Kikas – komisjoni liige;
4. Maimu Noorhani – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
5. Merle Vääri – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);
6. Maia Kukk – asendusliige;
7. Kris Käos – asendusliige;
8. Maris Pakassaar - asendusliige.

Jaoskonnakomisjon nr 4 (Puhja)

1. Hille Deede – komisjoni esimees;
2. Nelli Uustalu – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);
3. Reet Viks – komisjoni liige (esitaja Reformierakond);
4. Kaja Raitar – komisjoni liige;
5. Juuli Sootla – komisjoni liige;
6. Piret Päevloo – asendusliige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
7. Maire Kosk – asendusliige;
8. Kerli Deede – asendusliige;
9. Airi Muru – asendusliige.

Jaoskonnakomisjon nr 5 (Rannu)

1. Merike Kauts – komisjoni esimees;
2. Silja Viljak – komisjoni liige;
3. Ain Loide – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
4. Imbi Ülper – komisjoni liige (esitaja Valimisliit Sinu Elva vald);
5. Iivika Palo – komisjoni liige;
6. Eliisa Kõiv – asendusliige (esitaja Eesti Keskerakond);
7. Kaja Veber – asendusliige;
8. Külli Kornav – asendusliige;
9. Silver Sõukand – asendusliige.

Jaoskonnakomisjon nr 6 (Rõngu)

1. Ene Joosing – komisjoni esimees;
2. Kersti Peterson – komisjoni liige;
3. Kaare Schults – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);
4. Leila Kroonberg – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
5. Eve Pehter – komisjoni liige;
6. Sirje Viksi – asendusliige;
7. Ene Sõber – asendusliige;
8. Anne Ruubel – asendusliige;
9. Liina Kroonberg – asendusliige.
 

Jaoskonnakomisjoni liikmed on kinnitatud Elva Vallavolikogu 20.09.2021 otsusega nr 245.