Huvitegevuse kalender

ELVA VALLA HUVIHARIDUSE JA HUVITEGEVUSE KALENDER 2021/2022
Elva Huviala- ja Koolituskeskus TUNNIPLAAN  
Elva Muusikakool HUVIALAD  
AK Altia TREENINGUD  
FC Elva TREENINGUD  
Elva Spordiliit (kergejõustik) TREENINGUD  
Elva Laskespordiklubi TREENINGUD  
Elva Sport (erinevad klubid ja treeningud) TREENINGUD  
ESMASPÄEV
Kell Tegevus Sihtrühm Juhendaja Asukoht Muu info
10.45-11.30 Muusikaring 4. ja 6. kl   Aakre LAK  
11.50-13.30 Arvutiring 4. ja 6. kl   Aakre LAK  
11.55-12.30 Lastekoor 5.-9. kl Ruth Luts Puhja Kool  
12.20-13.05 Globe   Arvet Silk Palupera Põhikool  
12.30-15.30 Savikoda lastele ja noortele   Liis Jaamets Rannu Rahvamaja  
12.30 RN Studio 5.-6. a Merit Täht Konguta Kool  
12.30 Robootika algajad Janno Reinomägi Puhja Kool noortekeskus
12.45 Rahvamuusikaansambel 2.-6. kl Meelis Roosaar Elva Gümnaasium  
13.00 RN Studio 1.-4. kl Merit Täht Konguta Kool  
13.00-13.45 Käsitööring   Moonika Tulf Valguta LAK  
13.00-15.00 Kabering   Anna Lütsepp Rannu Rahvamaja noortekeskuses
13.15-14.00 Meisterdamine   Heli Lõhmus Palupera Põhikool  
13.15-14.00 Rahvatants 1.-4. kl Relika Kalbus Palupera Põhikool  
13.15 Mänguline inglise keel 1.-2. kl Ester Haas Elva Gümnaasium  
13.40 Saalihoki   Roland Lessing Konguta Kool  
14.00 Kokandus 3. kl Annika Matrossov Elva Gümnaasium  
14.00-15.00 Saalihoki 5.-9. kl Tanel Ojaste Puhja Kool  
14.00-15.00 Kergejõustik 1.-9. kl Madis Paju Puhja Kool  
14.10-14.55 Loodussõbrad nooremad õpilased Tiiu Rohtla Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Meisterdamine   Heli Lõhmus Palupera Põhikool  
14.30-15.30 Judo   Tarvo Jõgeva Rannu Rahvamaja noortekeskuses
14.50-17.05 Rannu Kooli lastekoor        
15.00 Robootika edasijõudnud Janno Reinomägi Puhja Kool noortekeskus
15.05-15.50 Robootika   Taimur Treier Palupera Põhikool  
15.30 BC Elva treening 1.-4. kl Timo Eichfuss Rõngu Keskkool  
16.00 Helitehnika ja meediaring 4.-9. kl Kristjan Veedler Puhja Kool noortekeskus
16.00 Noorte näitering   Katrin Uffert Aakre Rahvamaja  
16.00 Kunstiring lasteaed Kadri Jürimaa Elva Järve Lasteaed  
16.00-17.00 Showtants 1.-9. kl Elina Paat Puhja Kool peegelsaal
17.00 Kunstiring lasteaed Kadri Jürimaa Elva Järve Lasteaed  
17.00-18.00 Sugpall algajad Matis Kaart Puhja Kool võimla
17.30-18.30 Jõutreening   SK Jõusport Puhja Kool Jõusaal
19.00 Jõusaal (Elva Sport) 7.-12. kl Agnes C Pähna Rõngu Keskkool tasuline
TEISIPÄEV
Kell Tegevus Sihtrühm Juhendaja Asukoht Muu info
12.00 Arvutiõpetuse ring 3. kl   Konguta Kool  
12.00 Puutöö 1.-6. kl Inno Laur Konguta Kool  
12.00-14.30 Laste laulustuudio   Gerli Jõgi Rannu Rahvamaja  
12.15-12.45 Nutisport 3.-5-. kl Merle Lint Puhja Kool arvutiklass
12.15 Meisterdamine 1.-4. kl Anneli Pähklamäe Rõngu Keskkool  
12.15 Fredy inglise keel 1. kl Hanna-Liisa Tamm Rõngu Keskkool tasuline
12.20-13.05 Globe   Arvet Silk Palupera Põhikool  
12.20-13.05 Robootika   Taimur Treier Palupera Põhikool  
12.45-13.30 Puutööring 4. ja 6. kl   Aakre LAK  
12.55 Rahvatants   Kaie Tali Konguta Kool  
13.10 Fredy inglise keel 2. kl Hanna-Liisa Tamm Rõngu Keskkool tasuline
13.15 Lugemispesa (kogupäevakoolile) 1. kl Anne Koppel Elva Gümnaasium  
13.15 Unicorn Squad 2.-3. kl Paula Saaremäe Elva Gümnaasium 2. kursus
13.15 Legoring 1. kl Birgit Loiku Elva Gümnaasium  
13.15-14.00 Puutöö   Taimur Treier Palupera Põhikool  
13.15-14.00 Liiklusring 3. kl Heli Lõhmus Palupera Põhikool  
13.30 Loomering   M. Reinomägi, K. Toompere Puhja Kool noortekeskus, Lavendel
13.40-14.25 Ettevõtlusring 4. kl   Aakre LAK algab novembris
13.40 Pallimänguring   Kaie Tali Konguta Kool  
13.55-14.40 Muusikaring   Meelis Roosaar Valguta LAK  
14.00-16.00 HK Unicorn Squad 3.-6. kl Jana Adari Puhja Kool  
14.00 Puutöö 4.-6. kl Jaanus Sinimäe Elva Gümnaasium  
14.05 Puutööring 2.-7. kl Meelis Ilves Rõngu Keskkool  
14.10-14.55 Robootika   Taimur Treier Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Muusikaring   Margit Aigro Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Inglise keele klubi   Riina Tark Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Näitering   Malle Luik Palupera Põhikool  
14.15 Jalgpall B grupp 1.-9. kl Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
14.15 Puutööring 4.-6. kl Ants Prii Puhja Kool tehnoloogiaklass
15.00 FC Elva treening põhikool Kristjan Moorast Rõngu Keskkool  
15.00 Jaapani kultuur läbi anime 5.-7. kl Triinu-Lii Lepp Elva Gümnaasium  
15.05-15.50 Majandusring   Taimur Treier Palupera Põhikool  
15.05-15.50 Inglise keele klubi   Riina Tark Palupera Põhikool  
15.15 Unicorn Squad 3.-6. kl gümnasistid Elva Gümnaasium 4. kursus - gümnasistide juhendaja on Reelika Püll
15.30 Jalgpall C grupp 1.- 9. kl Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
15.30 Tervislik rämpstoit Ulila noortele   Irina Ermel Ulila Keskus  
16.30 Jalgpall A grupp 1.- 9. kl Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
16.30-18.00 Näitering   Anna Lütsepp Rannu Rahvamaja noortekeskuses
18.00 Jõusaal (Elva Sport) 1.-6. kl Agnes Catren Pähna Rõngu Keskkool tasuline
KOLMAPÄEV
Kell Tegevus Sihtrühm Juhendaja Asukoht Muu info
8.20- Lugemispesa 1. B klass Riina Lukka Rõngu Keskkool  
11.55-12.30 Lastekoor 5.-9. klass Ruth Luts Puhja Kool  
12.00- Mudilaskoor 1.-2. klass Merilin Seer Konguta Kool  
12.00- Robootika 1.-6. klass Taimur Treier Konguta Kool  
12.15-12.45 Rahvastepall 3.-5. klass Tanel Ojaste Puhja Kool võimla
12.20-13.05 Globe   Arvet Silk Palupera Põhikool  
12.20-13.05 Klaveriõpe   Ave-Maria Sild Palupera Põhikool  
12.20-13.05 Liiklusring 1. klass Heli Lõhmus Palupera Põhikool  
12.25-12.45 Nutisport 1.-2. klass Merle Lint Puhja Kool arvutiklass
13.00- Unicorn Squad 1.-6. klass Marta Külaots Konguta Kool Tüdrukutele
13.00- Kokandus 2. klass Margit Rego Elva Gümnaasium  
13.15- FC Elva jalgpall 1.-6. klass + lasteaed   Konguta Kool  
13.15- Kabering 1.-3. klass Ave Sugul Elva Gümnaasium  
13.15- Liiklusring 3. klass Meelis Roosaar Elva Gümnaasium  
13.15- Legoring 2.-3. klassile Birgit Loiku Elva Gümnaasium  
13.15-14.00 Klaveriõpe   Ave-Maria Sild Palupera Põhikool  
14.00- Rahatarkus 2.-4. klass Monika Tasa Elva Gümnaasium  
14.00- Liiklusring 3. klass Meelis Roosaar Elva Gümnaasium  
14.00- Käsitöö 4.-6. klass Pille Tani Elva Gümnaasium  
14.10-14.55 Klaveriõpe   Ave-Maria Sild Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Lastejooga 1.-2. klass Ewe-Ly Oja Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Rahvatants 3.-5. klass Relika Kalbus Palupera Põhikool  
14.15-15.30 Korvpall 4.-7. klass BC Elva Korvpalliklubi Puhja Kool võimla
14.30-15.30 Judo   Tarvo Jõgeva Rannu Rahvamaja noortekeskuses
14.40-16.00 Inseneeria 4.-6. klass KVARK Puhja Kool tehnoloogiaklass
14.45-15.45 Psühholoogia ring 3.-9. klass Grete Kald Puhja Kool  
15.05-15.50 Klaveriõpe   Ave-Maria Sild Palupera Põhikool  
15.05-15.50 Ukulele I algajad Liina Luure TERA Peedu Kool Kuutasu 10 eurot
15.30- BC Elva treening 1.-4. klass Timo Eichfuss Rõngu Keskkool  
16.00-17.00 Showtants 1.-9. klass Minu Tantsukool/ Elina Paat Puhja Kool peegelsaal
16.30- Jalgpall B grupp 1.- 9. klass Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
17.30-18.30 Jõutreening   SK Jõusport Puhja Kool jõusaal
18.00- Jalgpall A grupp 1.-9. klass Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
19.00- Jõusaal (Elva Sport) 7.-12. klass Agnes Catren Pähna Rõngu Keskkool tasuline
4. tund Mudilaskoor 1.-4. klass Anne Soosaar Puhja Kool  
pikal vahetunnil Näitering 4. ja 8.-9. klass Kersti Aadusoo Puhja Kool  
NELJAPÄEV
Kell Tegevus Sihtrühm Juhendaja Asukoht Muu info
9.50-10.35 Robootikaring 4. klass   Aakre Lasteaed-Algkool  
10.00- Robootika lasteaed Meeli Treier Konguta Kool  
10.00-10.45 Showtants 4. ja 6. klass + lasteaed   Aakre Lasteaed-Algkool  
11.15- Lugemispesa 1. A klass Riina Lukka Rõngu Keskkool  
11.55-12.30 Näitering 4. ja 8.-9. klass Kersti Aadusoo Puhja Kool  
12.00- Robootika 1.-6. klass Taimur Treier Konguta Kool  
12.15- Lastejooga (RM) 1.-2. klass Ewe-Ly Oja Rõngu Keskkool  
12.20-13.05 Globe   Arvet Silk Palupera Põhikool  
12.20-13.05 Näitering 1.-4. klass Malle Luik Palupera Põhikool Alates 2. detsembrist 2021
12.30-14.00 Laste laulustuudio   Gerli Jõgi Rannu Rahvamaja  
12.45-13.30 Näitering 4. ja 6. klass   Aakre Lasteaed-Algkool  
12.55- Pallimänguring 1.-6. klass Kaie Tali Konguta Kool  
12.55- Mudilaskoor 2.-4. klass Ehtel Kuldvere-Vent Elva Gümnaasium  
13.00- Kokandus 1. klass Monika Tasa Elva Gümnaasium  
13.00- Unicorn Squad 1.-2. klassile Annika Matrossov, Paula Saaremäe Elva Gümnaasium 1. kursus
13.00-13.45 Arvutiring 4. klass Martiina Viil Valguta Lasteaed-Algkool  
13.15- Liiklusring 3. klass Meelis Roosaar Elva Gümnaasium  
13.15-14.00 Spordiring   Raul Lehismets Palupera Põhikool Alates 2. detsembrist 2021
13.40-14.25 Kandlering 4. ja 6. klass   Aakre Lasteaed-Algkool  
13.45- Rahvatants   Kaie Tali Konguta Kool  
13.55-14.40 Käsitööring   Moonika Tulf Valguta Lasteaed-Algkool  
14.00- Konguta Lavalapsed   Meelis Külaots Konguta rahvamaja/ Elva Gümnaasium  
14.00- Tekstiilikunst 4.-6. klass Pille Tani Elva Gümnaasium  
14.00- Tekstiilikunst 4.-6. klass Pille Tani Elva Gümnaasium  
14.00-15.00 Kergejõustik 1.-9. klass Madis Paju Puhja Kool  
14.00-16.00 Saalihoki 5.-9. klass Tanel Ojaste Puhja Kool võimla
14.00-18.00 Bändiring   Liisa Tulvik Rannu Rahvamaja noortekeskuses
14.10-14.55 Muusikaring   Margit Aigro Palupera Põhikool  
14.10-14.55 Spordiring   Raul Lehismets Palupera Põhikool Alates 2. detsembrist 2021
14.10-14.55 Loodussõbrad vanem kooliaste Tiiu Rohtla Palupera Põhikool  
14.15-15.00 Sõnakunsti ring 1.-4. klass Lea Järv Puhja Kool  
14.30- Saalihoki 1.-6. klass Roland Lessing, Andrus Ilves Konguta Kool  
15.00- FC Elva treening põhikool Kristjan Moorast Rõngu Keskkool  
15.05-15.50 Näitering   Malle Luik Palupera Põhikool  
15.05-15.50 Ukulele II edasijõudnud Liin Luure TERA Peedu Kool Kuutasu 10 eurot
15.30- Jalgpall 1.-9. klass C grupp Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
17.00-18.00 Sulgpall algajad Matis Kaart Puhja Kool võimla
18.00- Jõusaal (Elva Sport) 1.-6. klass Agnes Catren Pähna Rõngu Keskkool tasuline
18.00- Vaimse tervise koolitused   G.Kald ja M. Vändra Ulila Keskus  
18.00-19.30 Sulgpall edasijõudnud Matis Kaart Puhja Kool võimla
4. tund Mudilaskoor 1.-4. klass Anne Soosaar Puhja Kool  
REEDE
Kell Tegevus Sihtrühm Juhendaja Asutus Muu info
12.00- Puutööring   Inno Laur Konguta Kool  
12.00- Teadusring nooremad õpilased Meeli Treier Konguta Kool  
12.00- Loovtegevus (kogupäevakoolile) 1.-3. klass Sirje Ruus Elva Gümnaasium  
12.00- Mudilaskoor 1. klass Ehtel Kuldvere-Vent Elva Gümnaasium  
12.00-15.00 Laste laulustuudio   Gerli Jõgi Rannu Rahvamaja  
12.05-11.55 Arvutiring 1.-3. klass Marika Väärsi Valguta Lasteaed-Algkool  
12.20-13.05 Globe   Arvet Silk Palupera Põhikool  
12.20-13.05 Näitering algklassid Malle Luik Palupera Põhikool  
13.00-14.00 Korvpall 4.-7. klass BC Elva Korvpalliklubi Puhja Kool võimla
13.00-14.00 Laste rahvatants   Külli Kornav Rannu Rahvamaja  
13.15- FC Elva jalgpall 1.-6. klass + lasteaed   Konguta Kool  
13.15- Loovtegevus 1.-3. klass Sirje Ruus Elva Gümnaasium  
13.15- Poistekoor 2.-6. klass Meelis Roosaar Elva Gümnaasium  
13.15-14.00 Kunstiring   Marika Viks Palupera Põhikool  
13.30 või 15.00 Kodutütred, noorkotkad 3.-9. klass Ülle Närska, Julia Siimberg, Oliver Kalf Puhja Kool  
14.00- Jalgpall B grupp 1.- 9. klass Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
14.00-15.30 Kokandus   Magdalena Kalev Rannu Rahvamaja noortekeskuses
14.10-14.55 Kodundusring   Mae Juske Palupera Põhikool Kuupäevad vastavalt kokkuleppele.
14.30-17.30 Robootikaring 6. klass + edasijõudnud      
15.30- Jalgpall A grupp 1.- 9. klass Andres Bõkarev Puhja Kool staadion/ võimla
16.00- Pilliring 1.-9. klass Liisa Tulvik Puhja Kool noortekeskus
17.00-18.00 Sulgpall algajad Matis Kaart Puhja Kool võimla
18.00-19.00 Sulgpall edasijõudnud Matis Kaart Puhja Kool võimla
KOKKULEPPEL
  Tegevus Sihtrühm Juhendaja Asukoht Muu info
Kokkuleppel Kandlering   Anneli Klaus EELK Puhja kogudus  
Kokkuleppel Liiklusring 4. klass Ülle Närska Puhja Kool II poolaasta
Kokkuleppel Miniteaduskool 1.-3. klass Stiina Lõhmus ja Merike Luik Rõngu Keskkool  
Kokkuleppel Laulustuudio 2.-12. klass Erle Mägi Rõngu Keskkool  
Kokkuleppel Ansambel 1.-5. klass Erle Mägi Rõngu Keskkool  
Kokkuleppel GLOBE 5.-9. klass Stiina Lõhmus Rõngu Keskkool  
Kokkuleppel Keemiaring   8.-12. klass Merike Luik Rõngu Keskkool  
Kokkuleppel Jõusaal 8.-12. klass Priit Lehismets Rõngu Keskkool  
Kokkuleppel Hobutund   Liina Luure TERA Peedu Kool 15 eurot tund
11.00 Loomering   Irina Ermel Ulila Keskus toimub üle nädala