Lae alla Elva valla äpp!

Nüüdsest on kõikidel võimalus olla Elva vallaga veel rohkem ühenduses, sest valminud on nutirakendus „Elva vald".

Android operatsioonisüsteemikasutajad saavad äpi alla laadida SIIN ja iOs operatsioonisüsteemikasutajad SIIN.

Elva valla rakenduse kaudu saad kõige värskemaid uudiseid vallas toimuva kohta. Peale selle on rakenduse kaudu võimalik lugeda Elva valla lehe fookuslugusid, Elva Vallavalitsuse nädalakirja ja hoida end kursis vallas toimuvate sündmuste ja üritustega.

Nutirakendus annab vallavalitsusele veel paremad võimalused, et teavitada elanikke erakorralistest sündmustest ning jagada kiirelt muud vajalikku informatsiooni.

Elva valla äpi üks kõige olulisemaid funktsioone on võimalus anda tagasisidet valla heakorra, ehituse, teede ja tänavate hoolduse, jäätmemajanduse, sotsiaaltoetuste- ja teenuste, ühistranspordi, meelelahutuse ja teiste pakutavate teenuste kohta. Näiteks on rakenduse kaudu võimalik laadida üles foto probleemsest olukorrast ning lisada kaardile ka asukoht ja olukorra kirjeldus. Pärast tagasiside andmist saavad vallaametnikud info kiirelt kätte ning igale inimesele antakse omakorda tagasisidet, kuidas ja millal olukord paraneb.

Samuti saab äpi kaudu küsida infot haridust ja kultuuri puudutavate teemade kohta ning elukoha, sünni ja surma registreerimise toimingute kohta.

Lähitulevikus on plaanis siduda rakendusega ka erinevate taotluste vormistamine, mis muudab elanikele asjaajamise veelgi lihtsamaks. Peale selle on arendamisel turismiinfo edastamise võimalus äpi kaudu.

Elva valla nutirakenduse avavaate foto autor on Kätlin Liidemaa.