Loomeettevõtjate ja vabakutseliste loovhommikud

 

Loomeettevõtjatele ja vabakutselistele suunatud loovhommik toimub 27. jaanuaril kell 10 Lavendel Loomeruumis (Viljandi tee 28/2, Puhja, Elva vald). Sel korral on teemaks loomeettevõtja sotsiaalmeedia.

Palume osalemisest teada anda hiljemalt 25. jaanuariks sirli.pippar@elva.ee (arendusspetsialist).

NB! Loovhommikul saab osaleda esitades COVID-tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. Kuna nakatunute arv on olnud viimasel ajal väga kõrge, palume, et enne üritusele tulekut teha ka kiirtest.

 

 

Elva vald ootab loomeettevõtjaid loovhommikutele! 

14. oktoobril kell 10–12 toimub Rõngu rahvamajas esimene Elva valla loomeettevõtjatele ja vabakutselistele suunatud loovhommik. Avakohtumisele on kutsutud esinema Tartu loomemajanduskeskuse juht Külli Hansen ning Jaago talu perenaine Inga Talvis. Külli räägib loomemajanduskeskuse tegevusest ning jutustab ettevõtjate lugusid. Kuna keskus on loomeettevõtjatega tegelenud juba üle kümne aasta, on Küllil jagada nii lugusid uskumatutest edulugudest, kui ka keeruliste väljakutsetega toimetulekust. Inga jagab kohtumisel kogemusi Jaago talu elust ja arengutest. Kohtumine saab olema vabas vormis, rohkete võimalustega omavahel suhelda ja kogemusi vahetada. 

Oodatud on kõik Elva valla loomevaldkonnas tegutsevad ettevõtjad ning vabakutselised.

Oma osalusest palume teatada hiljemalt 12. oktoobriks aadressile: sirli.pippar@elva.ee (arendusspetsialist). 

Loovhommikuid korraldab Elva vallavalitsus koostöös Tartumaa omavalitsuste liidu ning Tartu loomemajanduskeskusega. Loovhommikute sari toimub kuus korra ning iga kohtumine on seotud eraldi teema ning teemat valdava eksperdiga.

Loomemajanduse alla kuuluvad: arhitektuur, film ja video, ringhääling, toote-ja unikaaldisain, teater, tants, festivalid ning üritused, kirjastamine ning trükindus, käsitöö, muuseumid, raamatukogud, kunst, meelelahutustarkvara, muusika, reklaamindus, huvitegevus, ühisturundus, fotograafia. 

Seadusest tulenevalt on siseruumis peetavatel üritustel kohustus tõendada Covid-19 nakkusohutust. Selleks tuleb olla üritusel osalemisel valmis tõendama Covid-19 nakkusohutust (vaktsineerimistõend, läbipõdemistõend või 72h jooksul tehtud negatiivne test).