Elva valla nutirakendus

Lae oma telefoni Elva valla nutirakendus!

Elva vald on võtnud kasutusele nutirakenduse, mille kaudu on kõigil võimalus saada värskeid uudiseid vallas toimuva kohta ning anda vallale tagasisidet.

Android operatsioonisüsteemikasutajad saavad äpi alla laadida SIIN ja iOs operatsioonisüsteemikasutajad SIIN.

Nutirakendus annab vallavalitsusele paremad võimalused, et teavitada elanikke sündmustest ning jagada kiirelt vajalikku informatsiooni.

Äpis on olemas ka eraldi sündmuste kalender, mille abil saab end hästi vallas toimuvate üritustega kursis hoida. Peale selle on võimalik äpi kalendrist üritusi oma telefonis olevasse kalendrisse salvestada.

Küsime nutirakenduses tihti ka erinevaid küsimusi valla elu korraldamise, info jagamise, kaasamise jpt teemadel, mistõttu annab äpp hea võimaluse valla elu osas oma arvamust avaldada ja kaasa mõelda.

Elva valla äpi üks olulisemaid funktsioone on võimalus anda tagasisidet valla heakorra, ehituse, teede ja tänavate hoolduse, jäätmemajanduse, sotsiaaltoetuste- ja teenuste, ühistranspordi, meelelahutuse ja teiste pakutavate teenuste kohta.

Näiteks on rakenduse kaudu võimalik laadida üles foto probleemsest olukorrast ning lisada kaardile ka asukoht ja olukorra kirjeldus. Pärast tagasiside andmist saavad vallaametnikud info kiirelt kätte ning igale inimesele antakse omakorda tagasisidet, kuidas ja millal olukord paraneb.

Samuti saab rakenduse kaudu küsida infot haridust ja kultuuri puudutavate teemade kohta ning elukoha, sünni ja surma registreerimise toimingute kohta.

Lähitulevikus on plaanis rakendusega siduda ka erinevate taotluste vormistamine, mis muudab elanikele asjaajamise veelgi lihtsamaks. Peale selle on arendamisel turismiinfo edastamise võimalus äpi kaudu.