Elamusfestival

Elamusfestival toimub 10. augustil algusega kell 15.00

Elamusfestival on ettevõtjate mess ning sündmus-kohtumispaik, kus kõik meie valla ettevõtjad, tegusad inimesed ja seltsid kohtuvad üksteise, valla elanike ja külalistega. Kohtumispaigaks on Verevi järve kallas ja Järve tänav. 

Elva Elamusfestrivali tegijad leiad SIIT

Festivali lõpetab kell 20.00 rannaplatvormil algav  Ivo Linna ja Supernova kontsert.

Taskusse tuleks varuda ka veidi sularaha, kuna kohapeal on võimalik osta ka messil osalejate tooteid ja saada osa erinevatest tegevustest ja elamustest. Vallavalitsuse telgist leiab ka loterii, mille iga loos võidab ning auhindadeks on ettevõtjate poolt välja pandud auhinnad ning valla meened.

Festivalil on messiga paralleelselt ka Noortelava, mida veavad Elva valla noortevolikogu noored. Seal jagub nii elamusi kui tegevusi.

15:10 Oliver Leppik ja Martin Otsing ??
15:35 Flamenko ??
16:00 Arvamuslava „Noortel on vabaajategevusi piisavalt - Kas ikka on?" ??
16:55 Pelle Põldmaa ??
17:20 JJ-Street ??‍♀️
17:35 Võistlusmängud ??
18:00 Arvamuslava „Noorte vald-aja küsimus?" ??
18:45 Mälumäng ??
19:15 U-Tuur ??
19:35 Gretten Gelis Vesso ??

 Kell 17-18 on fännidega kohtumas ka Elvast pärit kaardilugejad Martin Järveoja, Ken Järveoja ja Kuldar Sikk Elva Elamusfestivali rallitelgis, kus saab näha ehtsat ralliautot, tehnilise abi autot ja muud ralliteemalist, sealhulgas ka Rally Estonia võitja kiivrit ja WRC ralli võidukarikat.

 

Elamusfestivali veab eest Elva valla kultuurijuhtide ja Elva Vallavalitsuse meeskond. Täpsem info: karmen.moont@elva.ee, telefon 5384 4233

 

LIIKLUSINFO! 

Elamusfestivali messiala jääb peamiselt Järve tänavale ning sellega seoses on Järve tänav 10. augustil juba hommikust saadik suletud alates Tartu maantee ristist kuni Vambola tänavani. Autodele on suletud ka Järve tänava ja Tartu maantee ristmikul olev parkla, autosid on võimalik parkida Tartu maantee äärde. Samuti on juba hommikust alates piiratud ligipääs Verevi järve suurele puitplatvormile, kuna sinna püstitatakse lava.

Oodata on ilusat ilma ja seega ka palju rahvast. Soovime kõigile kannatlikku meelt ja positiivset suhtumist. Samuti paneme südamele, et parkimisel jälgitaks liiklusmärke, kindlasti ei tohiks kinni parkida järve ääres olevat tuletõrje veevõtukohta.

 

 

Panime kirja mõned korduma kippuvad küsimused ja vastused ettevõtjatele.

Kas osalejad peavad maksma ka kohatasu?
Ei. Osalemine on ettevõtjatele tasuta, hoolitseda tuleb enda messipinna sisutamise ja enda reklaammaterjalide eest.

Kas kaupade ja teenuste müük on lubatud?
See on lausa teretulnud. Ootamegi kohalikke ettevõtjaid enda tooteid ja teenuseid aktiivselt tutvustama. Festival on ka külastajatele tasuta, kuid pakutavad elamused ei pea kõik tasuta olema.

Kas ettevõtja peab olema registreeritud osaühingu või muu juriidilise isikuna?
Ei. Teretulnud on ka ettevõtlikud inimesed, kes näiteks kästitöö või muus valdkonnas tegutsevad, kuid ettevõtte loomiseni veel jõudnud ei ole. Ehk saate just elamusfestivalilt selleks julgust juurde. 
Samuti ootame mittetulundusühinguid ja seltse, kes kogukondades aktiivselt tegutsevad.