Aakre Raamatukogu
Aakre küla
67212 Elva vald
Telefon 769 3333
aakre.raamatukogu@elva.ee 
Raamatukogu juhataja Riina Siik
Lahtiolekuajad:
E 9-17; T-N 9-16; R 9-14

 

Hellenurme külaraamatukogu
Hellenurme küla
67514 Elva vald
Telefon 765 6326
hellenurme.raamatukogu@elva.ee 
Raamatukogu juhataja Asta Jõesaar
Lahtiolekuajad:
E 11–17, K 9–16 ja R 11–17


Elva Linnaraamatukogu
Tartu maantee 3
Elva linn
61505 Elva vald
Telefon 7 456 601
raamatukogu@elva.ee
Raamatukogu juhataja Imbi Härson
raamatukogu.elva.ee
L
ahtiolekuajad

 

Konguta Raamatukogu
Annikoru tee 9-10
Annikoru küla
61202 Elva vald
Telefon: 745 9645
konguta.raamatukogu@elva.ee
Raamatukogu juhataja Õilme Kasetalu
Lahtiolekuajad:
E 12-18, T-N 13-19, R 9-15

 

Puhja Raamatukogu
Nooruse tn 4
Puhja alevik
61301 Elva vald
Telefon: 745 1261
puhja.raamatukogu@elva.ee
Raamatukogu direktor Leini Laars
Lahtiolekuajad:
T-R 10-18, L 10-13

 

Ulila harukogu
Pargi tn 1
Ulila alevik
61302 Elva vald
Telefon: 745 1740
ulila.raamatukogu@elva.ee
Juhataja Sirje Dementjeva
Lahtiolekuajad:
E,K 16.30-18
T 9-18
N 10–18

 

 

Uula harukogu
Keskuse tee 4
Rämsi küla
61313 Elva vald
Telefon: 745 1737
uula.raamatukogu@elva.ee
Juhataja Elga Alberi
Lahtiolekuajad:
T, N, R 12 -16, K 14-18, L 10-14

                

Rannu Raamatukogu
Elva tee 7
Rannu alevik
61120 Elva vald
Telefon: 7 454 151
rannu.raamatukogu@elva.ee
Raamatukogu juhataja Viive Vink
Lahtiolekuajad:
E, T, N, R 10-16, K 12-18

 

Sangla harukogu
Suure-Rakke küla
61119 Elva vald
Telefon: 7 454 746
Kontaktisik Marika Soots
sangla.raamatukogu@elva.ee
Lahtiolekuajad:
T, N 10-16

R 8.30-13

 

Rõngu Raamatukogu
Valga maantee 6a
Rõngu alevik
61001 Elva vald
Telefon: 745 9311
rongu.raamatukogu@elva.ee
Raamatukogu direktor Laine Meos
Lahtiolekuajad:
E, T, K 9-17, N, R 11-17, L 9-13

 

Teedla harukogu
Uus 4-1
Teedla küla
61014 Elva vald
Telefon: 745 0640, 551 7429
Raamatukogu hoidja Piret Terve
teedla.raamatukogu@elva.ee
Lahtiolekuajad:
E, R 10-17

 

Valguta harukogu
Lapetukme küla
61008 Rõngu vald
Telefon: 551 7429, 5343 7149
Raamatukogu hoidja Maie Loot, Piret Terve
valguta.raamatukogu@elva.ee
Lahtiolekuajad:
T, N 10-17

 

Koruste harukogu
Koruste küla
61004 Elva vald
Telefon: 745 9203, 5343 7149
Raamatukogu hoidja Maie Loot
valguta.raamatukogu@elva.ee; rongu.raamatukogu@elva.ee
Lahtiolekuajad:
L 10-15