Huvitegevus täiskasvanutele

19.09.18

HUVITEGEVUS TÄISKASVANUTELE
KUUPÄEV ALGUSAEG HUVITEGEVUSE NIMI TOIMUMISE KOHT KORRALDAJA MAKSUSMUS MUU INFO KONTAKT
ESMASPÄEV
1. oktoobrist 10:00 Eakate laulu- ja tantsurühm Liisu Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendajad Küllike Lõhmus ja Margit Aruksaar Rannu Rahvamaja 5165815
septembrist 16:00 Rõngu Segaansambel Rõngu Rahavamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Sirje Reichmann Rõngu Rahvamaja 5165531
10.septembrist 16:00 - 18:00 ja 18:00 - 20.00 Keraamika täiskasvanutele Savikoda Rannu Rahvamajas Rannu Kultuuri- ja Haridusselts 8 € kord juhendaja Liis Jaamets  
september 18:00-20:00 Naiskoor Kaja EG Tartu mnt aula Naiskoor Kaja   juhendaja Astra Volkov, Piia Jõesaar  
  19:00-21:00 Linetantsugrupp Suureline EG Tartu mnt aula Tiia Suurtee   Juhendaja Tiia Suurtee  
  19:00-21:00 Flamenko Elva Kultuurikeskus Anne Anier, Anna Kõivistik   Juhendajad Anne Anier, Anna Kõivistik  
septembrist 19.00-21.00 korvpall Puhja Kooli võimla Talis Toompere      
  18.00-21.00 Kitarristide ansambel Ümarlaud Puhja Seltsimaja       Kaja Udso
745 1344
  18:00-21:00 Naisrühm Sinilind Elva Kultuurikeskus Lea Kurvits   Juhendaja Lea Kurvits  
  18.00-20.00 Puhja Seltsimaja näitering Puhja Seltsimaja       Kaja Udso
745 1344
10. septembrist 19:00-21:00 võrkpall Rannu Kooli võimla   tasuta   Rannu Kool 5103291
24. septembrist 19:00 Naisansambel Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendaja Merle Soonberg  
  19.00-20.30 Line-tantsu trupp Puhja Seltsimaja       Kaja Udso
745 1344
septembrist 19.00-21.00 Puhja ja Rannu koguduse segaansambel DIONYSIUS Puhja Seltsimaja või koguduse ruumid     juhendaja Miina-Liisa Kuusemaa  
24. septembrist 19:00 Jooga Rannu Rahvamaja peeglisaal Rannu Rahvamaja 6 € kord juhendaja Anne Kalvi  
TEISIPÄEV
  17:30-19:00 Tantsurühm Meelespea Elva Kultuurikeskus Leelo Suidt   Juhendaja Leelo Suidt  
septembrist 19.00-21.00 korvpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Strohh     Peeter Karja
septembrist 19.00-21.00 Naiskoor Läte Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
25. septembrist 19:00 Segarahvatantsurühm Kolumats Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendaja Lea Kurvits  
11. septembrist 19:00 Pilates Rannu Rahvamaja peeglisaal   4 € kord juhendaja Signe Laurits  
  19:00-21:00 Segaansambel Helisev Horoskoop Elva Kultuurikeskus Segaansambel Helisev Horoskoop   juhendaja Juta Tigane  
  19:00-20:30 Akordsionistide ansambel Elva Muusikakool Piret Laur-Reilson   Juhendaja Piret Laur-Reilson  
18. septemer 19:00 Naisrahvatantsurühm Ringen Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja: Vaike Podar Vaike Podar 53987337
KOLMAPÄEV
septembrist 17:30 Naisansambel Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamajas tasuta Juhendaja: Helve- Sirle Päid  
  18:00-20:30 Naisrühm Helbe EG aula Maie Põlgast   Juhendaja Maie Põlgast  
septembrist 18:30-20:45 Segakoor Ave Elva Kultuurikeskus Segakoor Ave   Juhendaja Lilyan Kaiv  
  19.00-21.00 Naisrahvatuantsurühm Rukkilill Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
septembrist 19-00-21.00 sulgpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Sulgpall     Ardo Rõõm
5. septembrist 19:00 naisrahvatantsurühm Kati Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendaja Külli Kornav  
3. oktoobrist 19:00 Idamaise tantsu rühm Johara Rannu Rahvamaja peeglisaal Rannu Rahvamaja 7 € kord juhendaja Tiiu Kängsepp  
NELJAPÄEV
4. oktoober 10:00 Eakate rahvatantsurühm Vikerkaar Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja Anne Udeküll Anne Udeküll 5058195
  11.00-12.00 Eakate seltskonnatantsuring Sügisõied Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
  13:00-15:00 Tantsurühm Hõbemänd Elva Kultuurikeskus Tiiu Kaljuste   Juhendaja Tiiu Kaljuste  
  17:30-19:00 Vokaalansambel Roosid Elva AMS saal Piia Jõesaar   Juhendaja Piia Jõesaar  
  18.00-19.00 kandlering Aakre rahvamaja   tasuta   Kersti Haljasmets
septembrist 18:30 Segarahvatantsurühm Valguta Vahvad Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Sigrid Kuuse Maret Kallejärv 56664398
  18:30 Jõutreening oma keha raskusega Puiestee 2 judosaal Jaanika Kurgjärv 4.-   56457374
  18:30-20:00 Elva Noorte Meeskoor Elva Muusikakool Anne Raudsaar   Juhendaja Anne Raudsaar  
  19:00-21:00 Elva Meeskoor EG Tartu mnt aula Meelis Roosaar     Meelis Roosaar
  19:00-21:00 Flamenko Elva Kultuurikeskus Anne Anier, Anna Kõivistik   Juhendajad Anne Anier, Anna Kõivistik  
  19.00-21.30 Segarahvatantsurühm Opsal Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
  19:00 Segarahvatantsurühm Kolumats Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta   juhendaja Lea Kurvits
  19:00-21:00 võrkpall Rannu Kooli võimla   tasuta   Rannu Kool 5103291
septembrist 19.00-21.00 korvpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Strohh     Peeter Karja
  20:00 RN Stuudio - Forever Young Elva Huvialakeskus Merit Täht   Juhendaja Merit Täht  
REEDE
  19:00-21:00 BigBand Elva Muusikakool Kalev Helmoja   Juhendaja Kalev Helmoja  
septembrist 19-00-21.00 sulgpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Sulgpall     Ardo Rõõm
PÜHAPÄEV
  16.30-18.30 Elva Puhkpilliorkester Elva Muusikakool     Dirigent Ülo Laanesaar Ülo Laanesaar
  18:00-20:00 segakoor U-Tuur Aakre rahvamaja        
september 18:00 Rõngu Pasunakoor Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Arno Anton Arno Anton 5088013